2410
2553
عنوان

اوناییکه شوهرتون یا اطرافیانتون اعتیاد داشتع میشع بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پدر من معتاد بود.مادرم یه خانوم همه چیز تمام.الان حافظ قرانه انقدررررر صبر و تحمل کرده و قرآن خونده. ...

امیدوارم خدا به مادرتونوصبر بده خیلی سخته من تو این یه ماه داغون شدم نمیتومم قوی باشم کارم فقط گریه و غصع است نمیتونم اعتماد کنم هر جی شوهرم قول میده باور نمیکنم چون خیلی ها رو دیدم قول مردونه دادن و باز رفتن سمتش

2720
امیدوارم خدا به مادرتونوصبر بده خیلی سخته من تو این یه ماه داغون شدم نمیتومم قوی باشم کارم فقط گریه ...

مامان منم میگه الان.میگه بچه بودم ازدواج کردم وقتی فهمیدم خیلی گریه کردم.سالها عمرم با گریه گذشت.خیلی بهم قول داد ولی بازم بیرون با دستاش میکشید و من خبر نداشتم

خدایا ناامیدم نزار
2714
چی بود اعتیادتون چه حور ترک کردین که وسوسه تشین 

اول تریاک ۱۶سالم بود بعدبزرگتر شدم شیشه هم مصرف میکردم یواشکی خاهرم منو برد ترک داد پنجسال اعتیاد داشتم بعدش دیگه اینقد عذاب کشیدم که خودم خسته شدم وبا خاهرم رفتم یه جا بستری شدم توی کمپ اوایل خیلی وسوسه میشدم ولی طااقت آوردم وکنار گزاشتمش

مامان منم میگه الان.میگه بچه بودم ازدواج کردم وقتی فهمیدم خیلی گریه کردم.سالها عمرم با گریه گذشت.خیل ...

ارهدواقعاوروزای سختیه من حلال نمیکنم شوهرمو حمایتایی که بابام کرد در حق این نمکنشناس یادش رفت دوستاش که خدا لعنت کنه زندگیمونو خراب کردن 

چی بود اعتیادش؟؟با همون بار اول ترک کرد 

به کپسول.توش چندمدل موادو مخلوط کرده بودن.آره.اوایل زیر بار نمیرفت.منم سکوت کردم تا رسید به تهش و درحدی که سرسفره هم چرت میزد.بعد رفتم با برادر بزرگترش صحبت کردم.اونم باهاش حرف زد قبول کرد که بره کمپ.دوهفته موند وقتی پاک شده بود عذاب وجدان گرفته بود.بیقراری کرده بود گذاشته بودن زنگ بزنه بهم.گریه کرد گفت جبران میکنم😢صداشو نشناختم.بعدش تا سه ماه کلاسهای ان ای رفت دیگه لغزش نکرد.ان ای عالیه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
اهل کجایید؟؟

ترکم.تهرانم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706