2703
2553
عنوان

کی عاشق شوهرشه و فکر میکنه خوشبخترین خانمه

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 38 پست

استارتر فاز نظر سنجیت چی هست؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم عاشق عشقمم... میمیرم براش

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2720

عشق واقعی اینه که بعد ده بیست سال زندگی با وجود تمام کاستیها و سختیها بازم دلت بهش گرم باشه و دوست داشته باشی تا اخر در کنارش باشی. وگرنه تو دوران نامزدی و اوایل ازدواج که اکثرا هنوز دستشون تو کوزه عسله و خوش خوشونشونه

چنان نماند و  چنین نیز نخواهد ماند 

من، اگه ریا نباشه 😎😎 البته کلاً در هیچ موردی به پسوند 《ترین 》اعتقاد ندارم، چون هیچ جوره امکانش نیست که ۸-۷ میلیارد آدمو با هم مقایسه کنیم و 《ترین》 پیدا کنیم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2714

هو         هی 

هما           هما

هم             هن

انتَ             انتِ

انتما             انتما

انتن             انتم

انا        نحن

کدوم؟😐😐😐👲😐

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

خوشبخت‌ترین که نیستم، هزارتا مشکل و گرفتاری و درگیری ذهنی داریم..یه مدت هم به خاطر مشکلاتمون و دعواهامون شدیدا ازش متتفر شده بودم، حدودا دو سال ازش متنفر بودم و دلم میخواست فرار کنم و دیگه نبینمش.. ولی خداروشکر الآن دو ماهی میشه که دوباره عشقم بهش برگشت و خیلی باهم خوبیم..البته اگه خودمو چشم نزنم😅 خداروشکر از شر اون حس بدِ نفرت خلاص شدم و دوباره عشق اومد جاش.. ان‌شاءالله باقیِ مشکلات هم حل شه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706