2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت در غربالگری اول ❤❤❤

740 بازدید | 19 پست

سونوگرافی دکتر معصومه ملکی  توو صادقیه میخوام برم دوازده هفت امه ...

مامانایی ک تجربه دارن و این سونوگرافی رفتن بیان بگن ببینم چند درصد درسته میگن دختره پسره ؟؟؟

آیا احتمال خطاش هست کسی بوده ؟؟؟؟؟؟

🤗🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سلام بیا عکس رو اینجا بزار

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

ای جان ❤❤❤❤❤❤

آره شبیه پسره 

بسلامتی بیاد بغلت ❤❤❤😍😍

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
قربونت برم ان شا الله ❤  از کجا متوجه شدی شبیه پسره ؟

نمیتونم توضییح بدم ولی تا حالا به هر کی گفتم درست درومده

2706