1147
1341
چه مادر شوهر خوبی داری

آره خدایی بی آزاره😊😊

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

من توعقدبودم اوناحرصم میدادن الان من اوناروحرص میدم دیربه دیرمیرماولی وقتی میرم باخنده وخوشی چنان میسوزونمشون کییف میکنم 

روزگاری بود دل من که به عشق ایمان داشت...وندراین مزرع افت زده شوم حیات شاخ امیدی کاشت...چشم به راه توبودم که توکی می آیی ‌...برسرشاخه سرسبزامیددل من که توکی میخوانی😎😎😜😜😜😭😭😭
1350
دقیقا منم البته مال من خواهرشوهر هم هست

من مادرشوهرم نباشه اون خواهرشوهرم سرش تو کاره خودشه...نه خوبی میکنه نه بدی...گم میشه میره...

خواننده خاموش از سال ۹۰🙄دلیل عضو نشدن تنبلی.. 🙈😊                                                                                           اولین عضویت سال ۹۶...سه بار کاربریم حذف شده...حرف سیاسی نزنین خوب دوستان🧐
مادر شوهر من بنده خدا اینقدر سادس نیاز به سیاست داشتن ندارم ... منم مثل خودش باهاش رفتار میکنم با اح ...

خووش به حالت.مادر شوهر من نوه های دختریش دارن از لاغری میمیرنا.بعد هی میاد میگه تو به بچه هات غذا نمی دی لاغرن.اخه به تو چه فضوووول

شما دیگه خیلی گذشت داری من بیاد کارایی ک باهام کرده میفتم زبونم نمیچرخه اینجوری بگم 

کاری نکرده طفلی بی آزاره

تازه یبار حواسش نبود شوهرمم تو اتاقه یهو خواست بیاد تو بعد تا از پشت در شوهرمو دید رف بیچاره نیمد داخل

حالا بعد که رفتم بیرون هزار بار معذرت خواست😂😂😂😂😂😜

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️
سنش بالاست بنده خدا نمیشه ناراحتش کرد خیلی خانوم محترمیه با عروساش مثل دخترای خودش رفتار میکنه، اگه ...

قدرشو بدون مال منکه تا تونسته با نیش و کنایه سوزونده،جدیدا هم گیر داده که تو ديگه پیرزن شدی نمیتونی بچه دوم بیاری 😟

1274
مادر شوهرم تا حالا برا تولد اینا چیزی تبریکی نگفته.

منم اولین سال تولدم بود ک عضو خونوادشون شده بودم

تو عقدم

به نظرم همون یدفه باشه😂

کاری نکرده طفلی بی آزاره تازه یبار حواسش نبود شوهرمم تو اتاقه یهو خواست بیاد تو بعد تا از پشت در شو ...

خوشبحالتون انشالا همیشه همینجور بمونه ما ک تا حموم رفتنمونم حرف داشت و تیکه مینداخت

لطفا برای سلامتی مامانم صلوات بفرستید🙏

خانما کسی برای حاجتش چله زیارت عاشورا نمیخواد به نیابت بخونم ۱۰۰تومنم هزینه میگیرم

ایشالله بحق شش ماهه علی اصغر هرچی بخواین تامحرم براتون براورده بشه

دستم و بگیرین اجرتون باسیدالشهدا گرفتارم به والله

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ختم چله انجام میدم هرچی که بگین خیلی نیازمند کمکم التماس دعا
منم اولین سال تولدم بود ک عضو خونوادشون شده بودم تو عقدم به نظرم همون یدفه باشه😂

مادر شوهر من من بی سواده و تولد اینا حالیش نیست.ولی الان بگی بهش ؛بر میگرده میگه من برا تولد بچه هام گوسفند قربونی میکردم.کارنامه میگرفتن یه گوسفند.دانشگاه قبول شدن یه گوسفندو الی آخر...من که میدونم دروغه

خووش به حالت.مادر شوهر من نوه های دختریش دارن از لاغری میمیرنا.بعد هی میاد میگه تو به بچه هات غذا نم ...

برادرزاده منم خیلی ضعیفه با اینکه خانوم داداشم خیلی به تغذیه ش اهمیت میده و این مسئله واسه ما حل شدس اما اطرفیا تا میبینن شروع میکنن ایراد گرفتن که چقد ضعیفه چرا غذا نمیخوره بنده خدا خانوم داداشم دیگه کم اورد جلشون از بس توضیح میداد تا اینکه یه روز تو جمع خودم گفتم طبیعت بچه ها با هم فرق میکنه خداروشکر از لحاظ جسمی دکترش گفته همه چیز عالیه بیشتر از این برای این بچه با این استخون بندی و قد لازم نیست... دیگه نشنیدم کسی بعد از اون این حرفای بی معنی رو تکرار کنه

😎🤔
1308
قدرشو بدون مال منکه تا تونسته با نیش و کنایه سوزونده،جدیدا هم گیر داده که تو ديگه پیرزن شدی نمیتونی ...

وای 😂 بگو یه نگا تو آینه بکن من پیرم یا تو... توجه نکن عزیزم اگه ناراحتتون میکنه خیلی کم رفتو آمد کنید

😎🤔
مادر شوهر من من بی سواده و تولد اینا حالیش نیست.ولی الان بگی بهش ؛بر میگرده میگه من برا تولد بچه هام ...

😜😂😂😂😂

اووووو....

چه پول دار

1346