1147
1273

زنگ زد تولدمو تبریک گفت منم گفتم مرررسی الهی که شمام سالم و سلامت باشید و سایتون بالاسرمون باشه😂

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1350
بمب بخر بزار زیر مادرشوهرت

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 بهترین راه حل

صد در صد تضمینی

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗
1348
زنگ زد تولدمو تبریک گفت منم گفتم مرررسی الهی که شمام سالم و سلامت باشید و سایتون بالاسرمون باشه😂

شما دیگه خیلی گذشت داری من بیاد کارایی ک باهام کرده میفتم زبونم نمیچرخه اینجوری بگم 

لطفا برای سلامتی مامانم صلوات بفرستید🙏

بیا اینا کارتو راه میندازه موفق باشی...😅😅😅😅

💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣

💖 تیـــر ماهــی یعنــی فرمانــروای احسـاس 💖
1226

گلم اینکه دیگه سیاست و سیخ وکباب سوختن نیست....وقتی میخوای منفجرش کنی یعنی میخوای بسوزونیش...سیاست اونه که یه جوری رفتار کنی ن اون ناراحت بشه ن شما...

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من مادرشوهرم ازدومادش بدش میادمنم همیشه ازش تعریف میکنم کلایه دونه عروس ودومادداره اینقدحرص میخوره هرچی میگه من تکذیب میکنم منفجرمیشه😅😅😅😅😅😅😄😄

روزگاری بود دل من که به عشق ایمان داشت...وندراین مزرع افت زده شوم حیات شاخ امیدی کاشت...چشم به راه توبودم که توکی می آیی ‌...برسرشاخه سرسبزامیددل من که توکی میخوانی😎😎😜😜😜😭😭😭

راهی پیدا کردی دست منم بگیررررر

مادرشوهر من اگه بمیره همه بچه هاش خوشبخت میشن..

خواننده خاموش از سال ۹۰🙄دلیل عضو نشدن تنبلی.. 🙈😊                                                                                           اولین عضویت سال ۹۶...سه بار کاربریم حذف شده...حرف سیاسی نزنین خوب دوستان🧐
1335