1147
1341

نه

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

خوشم نیومد

نی نی سایت به من آموخت برای پربازدید شدن باید پست اولت خار داشته باشد.+عکس و اسکرین باشد.و در صفحه 46عکس بگذاری😐باید جواب کاربرا و ندی و فقط 4کلمه تایپ کنی.درحالی که به پربازدیدها هیچ مدال و لوح تقدیری تعلق نمی گیرد😕.اری نی نی سایت سرزمین عجایب است فرزندم😅

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
1348

نه، مشخص نیست فازش چیه 

دوباره از خواب بیدار میشوم باز امشبم در رویای تو بودم باز امشبم مادر بودم منتظرم دوباره فردا شود و تو را در خواب بینم............فرزندم میشود بیایی و رویایم را تحقق بخشی؟میشود بیاییو پایان رویایم باشی و شروع مادرانگیم؟

تیپش قشتگه 

ولی فازش از اینکه شالشو اینقد سفت کرده ولی مانتوش بازه و جوراب نداره چیه؟

به هم نمیخوره 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1226

اره خیلی خوبه .من خوشم اومد

زیر عبا اشرف مخلوقات حضرت محمد هست امام حسین و امام حسن هستند امام علی هستن ولی وقتی جبرییل از خداوند میپرسد چه کسی زیر عبا هست خداوند میفرمایند فااااااااطمه و ابوها  ...😍😍
1346