2703
2553
من حامله بودم انابل۳رو شوهرم گذاشت همون اولش که داشت قدم میزد یهو برگشت پریدم فلشو کشیدم کوبوندم تو ...

😂😂😂😂😆😆😆😆

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من حامله بودم انابل۳رو شوهرم گذاشت همون اولش که داشت قدم میزد یهو برگشت پریدم فلشو کشیدم کوبوندم تو ...

پس واقعا دخترم حق داشته 

4-5 سالش بود دید 

دقیقا پارسال مرداد ماه

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
پس واقعا دخترم حق داشته  4-5 سالش بود دید  دقیقا پارسال مرداد ماه

وای چرا گذاشتی تاثیر بدی روی روحیش میزاره طفلکی

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
2720

اول مهر باید بره پیش دبستانی هر کاری میکنم خودش تنهایی بره توالت که اونجا به مشکل نخوره فایده نداره میگه باید پیشم وایسی میترسم آنابل بیاد 

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
اول مهر باید بره پیش دبستانی هر کاری میکنم خودش تنهایی بره توالت که اونجا به مشکل نخوره فایده نداره ...

😟

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 
اول مهر باید بره پیش دبستانی هر کاری میکنم خودش تنهایی بره توالت که اونجا به مشکل نخوره فایده نداره ...

از عروسکاش نمیترسه والا ما ک بزرگیم تا مدتها گرخیده بودیم 

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 
وای چرا گذاشتی تاثیر بدی روی روحیش میزاره طفلکی

خودم نذاشتم خونه عمه اش با دخترای عمه اش نگاه کرده و بعد اون مصیبت داشتیم تا حالا 

الان فقط تو اتاق نمیره و دستشویی 

اوایل کلا چسبیده بود بهم ..شبا باید محکم بغلش می کردم تا بخوابه

با کوچکترین صدا تو خونه جیغ میزد و گریه 

2714

چرا اتفاقا یه عروسک گنده داشت بالای کمد میگفت شبیه آنابل نمی خوامش 

بعدم گریه میکرد که ببرش بیرون 

دیگه برداشتم از اونجا

عههههه😯😯😯😯😯 فکر کنم چند سال پیش فیلم رو آنابل رو دیدم😯😯😯😯😯😯 اون موقع بچه بودم ولی نترسیدم!!!!😐😐😐😐😐

الهی عزیزم بایه مشاورکودک مشورت کن 

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (

حتی به توصیه یکی پشت صحنه اش دانلود کردم ببینه که واقعی نیست و فیلمه بدتر شد

من اگه باردار بودم با این عنوان حتما بچم سقط میشد، یاد فیلم آنابل افتادم    

😆😆😆😆نمیری دخدر 

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
الهی عزیزم بایه مشاورکودک مشورت کن 

مشاورم بردم اتفاقا 

فعلا که درگیرم هنوز

2706