2410
2553
اه یکم توضیح بده خب عروسک چیه

یه نوع داروگیاهی هستش که برای سقط استفاده میشه 

مصلن میگن زعفرون باعث سقط میشه باردارااز یه حدی مصرف نکنن 

این داروی گیاهی هم اسمش عروسک پشت پرده س 

فقط اسمش نمی دونم چرا اینجوریه😆

خدایا ما حال نداریم به راه راست هدایت شیم .راه راست رو به سمت ما متمایل کن..مرسیی

خانما کسی برای حاجتش چله زیارت عاشورا نمیخواد به نیابت بخونم ۱۰۰تومنم هزینه میگیرم

ایشالله بحق شش ماهه علی اصغر هرچی بخواین نامحرم براتون براورده بشه

دوستم و بگیرین اجرتون باسیدالشهدا گرفتارم به والله

ختم چله انجام میدم هرچی که بگین خیلی نیازمند کمکم التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
برای خودم نمیخوام یکی از دوستام۲تا داره سومیو میخواد بندازه😑

ببخشید درست توضیح ندادین من فکر کردم برا خودتونه 

بنظرم دارو خیلی بهتر از دارو گیاهی هستش 

گاهی سقط نمیشه و بچه اسیب جدی میبینه 

اونوقت پشیمونی فقط برای می مونه 

خدایا ما حال نداریم به راه راست هدایت شیم .راه راست رو به سمت ما متمایل کن..مرسیی
2714
من هر وقت اینو میشنوم یاد انابل میفتم 

درد بی درمون بگیره آنابل که یک ساله ما را از زندگی انداخته

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
ببخشید درست توضیح ندادین من فکر کردم برا خودتونه  بنظرم دارو خیلی بهتر از دارو گیاهی هستش  ...

اره اینم هست ایشالله هرچی خیره براش پیش بیاد ولی طفلی شرایطشو نداره

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (

تو همونی هستی که بچت انابل دیده و الان می ترسه 

حق داره بنده خدا مام که بزرگیم می ترسیم 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
تو همونی هستی که بچت انابل دیده و الان می ترسه  حق داره بنده خدا مام که بزرگیم می ترسیم

آره عزیزم 

هنوزم مشکل دارم با دخترم

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.

من حامله بودم انابل۳رو شوهرم گذاشت همون اولش که داشت قدم میزد یهو برگشت پریدم فلشو کشیدم کوبوندم تو سرش😂😂😂😂

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
2706