2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارو گیاهیه برای سقط بچه استفاده میکنن

آها.فک کردم فیلم ترسناکه☻

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

تو نی نی سایت شنیدم

اسمش منو یاد فیلم آنابل میندازه😨😨😨😨😨👻👻👻👻👻👻

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2728

من هر وقت اینو میشنوم یاد انابل میفتم 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
منکه هر چی داروگیاهی خوردم سقط نشد  دارو بخر از ماما

برای خودم نمیخوام یکی از دوستام۲تا داره سومیو میخواد بندازه😑

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
من اگه باردار بودم با این عنوان حتما بچم سقط میشد، یاد فیلم آنابل افتادم    

😆😆😆😆😂😂😂😂😂😂😩😩😩😩

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 
من هر وقت اینو میشنوم یاد انابل میفتم 

😂😂😂😂😂😂😂ایشالله کارت بهش نیوفته

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
2706