2737
2739
عنوان

بچم از دیشب لگد نزده چیکار کنم؟ ۳۵ هفته ام تقریبا

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 30 پست
اگه حرکت خیییلی آرومم داشته باشه قبوله،شاید زیاد فعالیت کردی بچه خستس خابیده جدی میگم من هروقت بیرون ...

اخه حتی ی کوچولو ام تکون نمیخوره قبلا تکون میخورد حالیم میشد لگد زدنش ک دیگه بماند. ولی الان تکونم نمیخوره از صبح هی منتظرم میگم شاید لگد بزنه ولی ب خودشم نمیاره خانوم خانوما

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه حتی ی کوچولو ام تکون نمیخوره قبلا تکون میخورد حالیم میشد لگد زدنش ک دیگه بماند. ولی الان تکونم ن ...

استرس نگیر عزیزم،منم اینجوری میشدم آهنگ میزاشتم با گوشی نزدیک شکمم طفلیو بیدارمیکردم😂😂

2731
بابلسریم کسی اینجایی نیست؟ ک بگه نزدیک دریا بیمارستانی چیزی هست یا ن.داخل ابم رفتم شکمم انگار نصف شد ...

چرا تو اون اب گند رفتی   چجور مادری هستی  همین الان برو بیمارستان اینهمه زحمتشو کشیدی  بیشتر مراقب خودت باش

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن

اخه چه فكري كردي كه هفته ٣٥ رفتي مسافرت دختر،تو آبم رفتي واي،حتما حتما خودتو برسون بيمارستان و سونو ،خدا نكنه چيزي باشه ولي منم همينطوري بچمو از دست دادم هفته ٢٨ وقتي از شمال برگشتم

بستنی یخی گاز کنده زدم بدون جویدن قورت دادم ب پهلو چپ ام خوابیدم الان شروع شد لگداش ممنون دوستان. هوووف مردم از استرس از دیشب ایکاش زودتر انجام میدادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
چرا تو اون اب گند رفتی   چجور مادری هستی  همین الان برو بیمارستان اینهمه زحمتشو کشیدی ...

اخه من از دکترم پرسیدم گف اشکال نداره برا زایمان راحت هنو  داخل اب قدم بزنی از دوسه تا دکتر انلاین دیگه ام پرسیدم گف مشکلی نیس تو یه گروه که میتونی سوالای پزشکی بپرسی ام پرسیدم گف اشکال نداره منم واس همین رفتم تو اب اخه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2738
بستنی یخی گاز کنده زدم بدون جویدن قورت دادم ب پهلو چپ ام خوابیدم الان شروع شد لگداش ممنون دوستان. هو ...

خداروشکر  🤗🤗ولی اب دریا کثیفه   حتی به اب استخر عمومی هم نمیشه اعتماد کرد  عفونت میگیری خیلی مراقب باش

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
خداروشکر  🤗🤗ولی اب دریا کثیفه   حتی به اب استخر عمومی هم نمیشه اعتماد کرد  عفو ...

حتما😊😚ممنون عزیزم لطف کردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
اخه چه فكري كردي كه هفته ٣٥ رفتي مسافرت دختر،تو آبم رفتي واي،حتما حتما خودتو برسون بيمارستان و سونو ...

منم تو ۲۸ هفته بچم از دست دادم بیست بعد اینک از شمال برگشتم ای خدا 😭

حتما خسته خوابیده ولی در کل پیگیری کن واسه منم این اتفاق افتاد تکون نمیخورد صب تا شب شب کامل خواب نرفتم از دلهره صب زود رفتم بیمارستان صدا قلبش گوش دادم راحت شدم بعد دگ شروع شد تکوناش 7 ماه هسم

منم تو ۲۸ هفته بچم از دست دادم بیست بعد اینک از شمال برگشتم ای خدا 😭

اخه چرا؟؟؟؟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706