2733
2734

۳۵ هفتمه اومدیم مسافرت از دیشب لگد نزده چیکار باید بکنم؟ اینجا جایی رو نمیشناسم ک بخام برم درمانگاهی جایی اب یخ و بستنی و اب قندم خوردم ولی انگار ن انگار

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

برو بیمارستان عزیزم

خدایا بابت دوقلو هایی ک بهم دادی شکرت پسرهای گلم بنیامین و پارسا.یک دختر خوشگل دوساله هم دارم ک نفسمه.                    (دوقلوهای نازم برا قانون جذبه ک ایشالله واقعی میشه)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ی قاشق عسل بخور.ب پهلو چپ دراز بکش.اگه ی ساعت ۵ تا تکون خورد ک هیچ.اگه ن ک سریع برو اورژانس ضریان قلبشو چک کنن

احتمالا خسته مسافرته.انشاا‌‌ ک چیزی نیس

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2738

بابلسریم کسی اینجایی نیست؟ ک بگه نزدیک دریا بیمارستانی چیزی هست یا ن.داخل ابم رفتم شکمم انگار نصف شده رفته داخل اصن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

از اهالی بپرس بیمارستان زنان کجاس برو نوارقلب بگیر

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
بابلسریم کسی اینجایی نیست؟ ک بگه نزدیک دریا بیمارستانی چیزی هست یا ن.داخل ابم رفتم شکمم انگار نصف شد ...

شما راه بیفت از چند نفر بپرسی ادرس میدن بهت

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
طبق تاپیک قبلیت رفتی پیگیری کنی؟ دکترت چی گفت؟

یسری چیزا گف حتما بخور ک وزنش بره بالا قرص نداد ک.بعدمف از متوسط یخرده پایین تره وزتش نمیدونم چرا قرص نداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2706