2726
عنوان

اوناییکه مشکل ناباروری دارن

135 بازدید | 14 پست

دوستان بیمارستان میلادمشهدطبق نامه رهبری تمام هزینه های ای یو اف رایگان وکاملاصحت داره گفتم اگه کسی نمیدونه خبردارشه 

باهم مهربان باشیم شایدفردانباشیم....😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا ما که کرمانیم تکلیف چیه ؟ حداقل هر استان باید یه مرکز رایگان داشته باشه ولی حیف و صد حیف

گاهی‌گمان‌نمی‌کنی‌ولی‌خوب‌می‌شود/گاهی‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود/گاهی‌بساط‌عیش‌خودش‌جور‌می‌شود/گاهی‌دگر،‌تهیه‌بدستور‌می‌شود/گه‌جور‌می‌شود‌‌خود‌آن‌بی‌مقدمه/گه‌با‌دو صد‌مقدمه‌ناجور‌می‌شود/گاهی‌هزار‌‌دوره‌دعا‌بی‌اجابت‌است/گاهی‌نگفته‌قرعه‌به‌نام‌تو‌می‌شود.
حالا ما که کرمانیم تکلیف چیه ؟ حداقل هر استان باید یه مرکز رایگان داشته باشه ولی حیف و صد حیف

وامیدونی هزینه اش چقداونجابهترین دکتراروداره شماهم اگه واقعامصرباشیدحتمامیرید

باهم مهربان باشیم شایدفردانباشیم....😍😍😍
وامیدونی هزینه اش چقداونجابهترین دکتراروداره شماهم اگه واقعامصرباشیدحتمامیرید

گلم میدونی از استان کرمان تا مشهد چندساعت راهه ؟ میدونی برای ای وی اف چند روز حیرونی داره ؟ میدونی تو یه ماه چندبار باید بری و بیای ؟ میدونی شوهرت مرخصی نداشته باشه یعنی چی ؟ میدونی شهر غریب یعنی چی ؟ 

گاهی‌گمان‌نمی‌کنی‌ولی‌خوب‌می‌شود/گاهی‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود/گاهی‌بساط‌عیش‌خودش‌جور‌می‌شود/گاهی‌دگر،‌تهیه‌بدستور‌می‌شود/گه‌جور‌می‌شود‌‌خود‌آن‌بی‌مقدمه/گه‌با‌دو صد‌مقدمه‌ناجور‌می‌شود/گاهی‌هزار‌‌دوره‌دعا‌بی‌اجابت‌است/گاهی‌نگفته‌قرعه‌به‌نام‌تو‌می‌شود.
گلم میدونی از استان کرمان تا مشهد چندساعت راهه ؟ میدونی برای ای وی اف چند روز حیرونی داره ؟ میدونی ت ...

من تویه هفته 4باررفتم مرکز.یه ده باری رفتم دیگه همه فهمیدن دارم چیکارمیکنم

صلوات.
من تویه هفته 4باررفتم مرکز.یه ده باری رفتم دیگه همه فهمیدن دارم چیکارمیکنم

من کسی خبر نداره، ماه قبل رفتم یزد . مجبور شدیم ۴ روز بمونیم . همش حیرونیه هر جا که بری حداقلش دوسه روز حیرونی . مشهد که جای خودش دیگه . بعد این رایگانها اینقدر شلوغه که نری سنگین تری 

من کسی خبر نداره، ماه قبل رفتم یزد . مجبور شدیم ۴ روز بمونیم . همش حیرونیه هر جا که بری حداقلش دوسه ...

من فقط تامرحله تخمک کشی رفتم هنوزانتقال ندادم.اره اینقدرشلوغه که ادم داغون میشه

صلوات.
2706