2703
2553

سلام خوبید من تا دو شب زیاد از این پهلو ب اون پهلو میشدم تا صبح ولی اروم میچرخیدم 

الان نگرانم برا بند ناف که خدای نکرده میگن دور گردن بچه نپیچه 

هفته دیگ سونو دارم خیلی نگرانم 

عاشقتم مرد کوچک من👪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نه بابا به این چیزا نیست منکه همش درحال چرخیدن بودماونمتند نه یواش خدارو شکر هیچی نشد،هرچیم بهم میگفتن پاشو بشین بعداینوری شو نمیتونستم چون هرشب هزار بار اینطرف اونطرف میشدم

مگه هنوز هستن کساییی ک فکرمیکنن بندناف با چرخیدن مادر میچرخه؟ بابا بندف ناف ربطی ب مدل خوابیدن نداره. فقطسعی کن ب پشت نخوابی اونم چون خونرسانی کم میشه.

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
از الان باید رعایت کنیم ؟؟؟؟

والا دیشب مامانم گفت دیگه زیاد از این پهلو ب اون پهلو نشو یا بشین از دیشب میشینم موقه چرخیدن ولی نگرانم میگم خدای نکرده مشکلی پیش نیومده باشه

عاشقتم مرد کوچک من👪
2714
نه بابا به این چیزا نیست منکه همش درحال چرخیدن بودماونمتند نه یواش خدارو شکر هیچی نشد،هرچیم بهم میگف ...

جدی؟من خیلی ترسیدم اصن دیشب همش کابوس میدیدم

عاشقتم مرد کوچک من👪
من همش نگرانم نکنه بچه رو له کردم  به پهلو میخوابم احساس میکنم سرش پایینه همش فکر میکنم داره ب ...

بچه توی کیسه آبه. شما با تا دوتا بندانگشتم شکمتو ببری تو بازم ب بچه فشار نمیاد اون توی آبه اصلا این فشارا براش بد نیس

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
والا دیشب مامانم گفت دیگه زیاد از این پهلو ب اون پهلو نشو یا بشین از دیشب میشینم موقه چرخیدن ولی نگر ...

منکه خوابم سنگینه اصلا تا صبح متوجه نمیشم چند بار چرخیدم اینطرف اونطرف 

پسر نازم عاشقتم  
2706