2410
2553
عنوان

حلاله؟؟؟؟

218 بازدید | 23 پست

سال هفتاد شش یکی یک معامله ای میکنه با پدر شوهرم به مبلغ بیست هزار تومن ولی طرف بیست هزار تومن پدر شوهرم می خوره اصلا نمیده حالا پدر شوهرم فوت شده اون موضوعی که معامله کردن الان قیمتش پنج میلیون هست الان از اون طرف مبلغ پنج میلیون دست شوهرم اومده ، شوهرم میگه این بابت اون بیست هزار تومن البته اگه اون وسیله الان بود قیمتش بالاتر از پنج میلیونه

نمیدونم بهتره از کارشناس این مسائل بپرسین

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

چرا حلال نباشه ؟ کم یا زیاد هم که باشه وقتی خود طرف راضی بوده پنج تومن داده دیگه مشگلی نداره ؟ فقط بحث مهم اینه که بقیه بچه های پدرشوهرتون هم از این پول سهم میبرند

عاشق دوچرخه 🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️ و تفریح و گوش دادن به موسیقی خصوصا عشقم ❤معین❤
چرا حلال نباشه ؟ کم یا زیاد هم که باشه وقتی خود طرف راضی بوده پنج تومن داده دیگه مشگلی نداره ؟ فقط ب ...

آخه نگفت طرف راضی بوده گفت دستمون رسیده مثلا میخوان به جای اون پولو پس ندن فک کنم

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........
چرا حلال نباشه ؟ کم یا زیاد هم که باشه وقتی خود طرف راضی بوده پنج تومن داده دیگه مشگلی نداره ؟ فقط ب ...

طرف عمرا میداد یک جورایی توی تله شوهرم افتاده چون جایی واسه پدر شوهرم خندیده بود سر پدر شوهرم کلا گذاشته

آخه نگفت طرف راضی بوده گفت دستمون رسیده مثلا میخوان به جای اون پولو پس ندن فک کنم

اوکی بازهم اگر براتون مهم هست از یه کارشناس یا وکیل مشورت بگیرید نسبت به تورم و سالهایی که گذشته حساب میکنه مثل مهریه زنهای قدیم که پول بود ولی الان به روز حساب میکنند

عاشق دوچرخه 🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️ و تفریح و گوش دادن به موسیقی خصوصا عشقم ❤معین❤
2706