1147
1341

میخوام هاشور کنم نمیزاره فک میکنه بد میشه اصلا نمیدونه چیه خیلی اصرار کردم گفته نه حالا میخوام برم چند روز بمونم خونه بابام برم ارایشگاه

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

آیا دوست دارید همسرتون شما رو در عمل انجام شده قرار بدند؟

اگر ناراحت نمیشید اقدام کنید.

پاسخگویی به سوالات شرعی .  امام رضا(علیهالسلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.

من امتحان کردم جالب نیست نه ابرو و اینا تو یه قضیه دیگه واقعا پیش شوهرم بد شدم گفت کاری ندارم که اینکارو کردیو فلان ولی اینکه برا من ارزش قائل نشدی حس بدی بهم داد😔 راستم میگه فرض کن اونا برن مارو در عمل انجام شده بذارن چقد حس بدیه خداییش

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
1334

من یه کوتاهی مو ساده میخوام انجام بدم نمیزاره😣😢

وای دیگه هاشور و... انجام بدم واویلا

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا منتظرشیم سالم و سلامت بیاد بغلمون   
:))) میخواستم بگم کار بدیه ولی بدن خودته نباید امر و‌ نهی کنه

وا الان شوهر من بگه میخوام ابرو بردارم من باید بگم بدن خودته؟؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
1308

هاشور اگه جای مطمئنی انجام نشه احتمال ایدز داره 

درضمن وقتی شوهرت دوست نداره اصلاً خوب نیست ممکنه بهش بربخوره و پیش خودش فکر کنه که برات مهم نیست

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍دنیا تو مشتمه وقتی امیرحسینم پشتمه😍

بعدم خیلیا هاشور کردن بد شده بهشون نمیومده اون وقت میخوای چیکا کنی

1335