2726
عنوان

مردایی که دست بزن دارن ...

242 بازدید | 23 پست

مردی که دست بزن داره قول بده دیگ نمیزنه و ی مدتم بگذره واقعا نزنه ممکن دوباره برگرده به حالت قبلش بزنه اخه دوستم نامزده تو نامزدی قول دادش نزنه الان ی مدت کتک نمیزنه دوستم میترسه خودشو گرفته باهم عروسی کنن بزنش ‌  ناگفته نمونده پرخاشگر شوهرش و توعصبانیت فحشم میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کسی که تو نامزدی از نامزدش کتک میخوره و جدا نمیشه بعد از ازدواج باید انتظار بدترینارو داشته باشه .

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

زندگی با همچین مردی سخته

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند

مردی کع از نمزدی اینجوربشه واویلاست 

مگه اینکه بره دکترو قرص بخوره

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

نیاز به بررسی بیشتر داره.حتما به مشاور مراجعه بشه و تست شخصیت بده.به هیچ عنوان نره زیر یه سقف

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       

مثه اینه ک بگی پپمکنه آب یخ زده هیچوقت دیگه ذوب نشه؟ خب بله تو دمای محیط اب میشه ذات تغییر نمیکنه مثل من گول تغییر نخوره

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
نیاز به بررسی بیشتر داره.حتما به مشاور مراجعه بشه و تست شخصیت بده.به هیچ عنوان نره زیر یه سقف

کجا باید بره شوهرش گیر داده عروسیمون بگیریم بریم زیر ی سقف دیگ  ولی ترس شدید گرفتش

از قدیم گفتن حرمت که شکست دیگه درست نمیشه

همین تفکر که دستش رو روی زنش بلند کرده خطرناکه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
کجا باید بره شوهرش گیر داده عروسیمون بگیریم بریم زیر ی سقف دیگ  ولی ترس شدید گرفتش

مشکل خودته یا دوستت 

آخه تاپیکای قبلت با همسرت مشکل داشتی 

اگه مشکل همسرته که پرخاشگره و دست به زن هم داره برو روانپزشک دارو بهش بده واسه اعصابش و تحت نظر باشه ببین شرایط و نتیجه رو و اینکه همسرت قبول می کنه و روند درمان و ادامه میده یا نه بعد ازدواج کن

2706