1345
1341
عنوان

رابطه با برادر طرف......😯😯😯😯

710 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون میشه

یکی از دوستای برادرشوهرم فوت کرده

بعد من هی میگفتم کدوم دوستت؟

اونم هرچی ازش میگفت یادم نمی اومد 

شوهر یهو از در اومد تو برادرشوهرم رو کرد بهش گفت میدونی کی مرده همون ک زنداداششو فلان میکرد

من کوپ کردم بعد اومدیم خونه ب شوهرم گفتم قضیه چی بود

گفت پسره با زن داداشش بوده و همش باهم رابطه جنسی داشتن وااااای الانم دارم مینویسم باورم نمیشه

تازه چقدر پررو بوده ک ب دوستاشم گفته با زنداداشم رابطه دارم

کجا داریم زندگی میکنیم ما واقعاااااا

پس بهتررررر که از رو زمین ورداشته شد 

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸 ممنوووون

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

کاش منم درگیر این چیزا بودم😕

عشق، برای اون‌هایی که می‌تونن فشار عصبیشو تحمل کنن خوبه. مثل این می‌مونه که بخوایین یک سطل آشغالِ پر رو روی شونه‌هاتون توی یک رودخانه‌ی شاش خروشان حمل کنید البته که عشق(توهم قلبی)بیش نیست و نمیدانم چطور میگویید هیچکس مثل او نیست و من عاشق او هستم فقط و در صورتی که عشق قطعا نتیجه یک رویارویی میباشد همین(البته اگر وجود داشته باشد)  دنیا نداره ارزششو که جدی بگیری هر تزشو
1348

جایی که گرسنگان جنسی زیاد داره :/

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
حالا مرده😐

گلم شما امسال کنکوری بودید ؟ارشد؟رشتتون مدیریت بود؟

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبختی یعنی منتظر یه کوچولوی مامانی باشی   ایشاالله قسمت همه منتظرا  
1226