2737
2734
عنوان

من یهویی زایمان کردم‌تو ۳۴ هفته!!! اوناییکه زایمان زودرس داشتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 31 پست

پسرمنم ٣٤هفته به دنيا اومد ريزو پيزه بود اما خداروشكر الان عاليه باهوش و درسخون

الان هم باردارم متاسفانه به دليل كوتاه بودن طول سرويكسم بازهم احتمال زايمان زودرس دارم اما خوب سپردم به خدا كه انشالا مثل اولي بدون مشكل باشه

توهم اصلا نگران وزنش نباش سلامتيش مهمتره

به چشم بر هم زدنی میگذره این روزها. بزرگ میشه و تو میگی کِی اون دوران گذشت؟!! کاش یه بار دیگه همین قدری میشد!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر یکی از اقوام ما تو ۳۱ هفتگی زایمان کرد با وزن ۱.۵ کیلو بچه مدتها تو دستگاه بود اوردنش خونه اصلا نمیتونستند جابه جاش کنند از بس کوچولو بود اما خداروشکر سزیع بزرگ شد الانم نزدیک یک سالشه 

2731

خواهر اصلا نگران نباش ، چیزای مقوی بخور که شیرت مقوی باشه . بچه زود وزن میگیره . شکر خدا سالمه . خدا ببخشه بهت . نگران وزن هم نباش . زودی تپلی میشههه

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
چرا امپول زدي همه بايد بزنن؟ من ٣٧ هفته م نزدم

منم اولی رونزدم 

ولی دومی روزدم 

الان میگم خوب شدک زدم چون بخاطربندناف ممکن بودهرلحظه بدنیابیاد

بنظرم همه بزنن 

البته شماک دیگ ردکردی نگران نبلش ریه ش رسیده 

وخدایی که بشدت کافیست

خوب میشه منم شوهرم نارس بوده مادر شوهرم میگفت لباس عروسک بهش میپوشوندم حالا بیا و ببین 😆😅😆😆😅😅

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲
2738
منم اولی رونزدم  ولی دومی روزدم  الان میگم خوب شدک زدم چون بخاطربندناف ممکن بودهرلحظه بد ...

پس خوبه خدا روشكر.ي لحظه ترسيدم نكنه دكترم كم كاري كرده

لحظات زندگي چموش اندوتنها تو جهان مرا متعادل ميكني❤️
ای جان نی نی کوچولو ،من ۲۸ هفته ام دخترم همش میگه مامان برو نی نی رو دربیار ،هرچی میگم هموز کوچیکه گ ...

دختر منم مدام میگه،ولی بهش گفتم نی نی هم مث میوه میمونه باید خوب برسه شیرین بشه بعد از درخت بچینیمش،حالا دست میزنه به شکمم میگه اونجا بمون شیرین و تپل شو بعد بیا،

خواهرزاده ی منم همینطور ۲ونیم کیلو زودتر دنیا اومد، تو یه ماهگی حسابی تپلی شد

الانم ۵ماهشه ماشالله تپل، حس میکنی داره منفجر میشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
واقعا...😥😥😥

واقعاً! من وقتی دخترم کوچولو بود همه اش با خودم می گفتم خسته شدم کی بزرگ میشه و ... هفته پیش سه ساله شد. انقدرررر دوست داشتم یه بار دیگه از اول متولد میشد و اون روزها رو با صبر و با عشق دوباره میگذروندم!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2706