2703
2553

هفته ۳۴ بودم خوابیده بودم یهو دردم گرفت حدود ۵ دقیقه ای جای بخیه هام درد گرفت و چیزی ک انگار ی فشار بد میاره ب دهانه رحمم بعد درد تموم شد یساعت بعد افتادم خونریزی ...کاملا یهویی.. رفتم بیمارستان یه فینگیر بودم ک اونم کامل نبود ..درد نداشتم اصلا دیگه ...بعد خونریزیو دیدن گفتن توش کیسه ابم هس ینی سوراخ شده ...یه سنو هم نکردن خلاصه ‌...تو ان اس تی دو سه تا دردم نشون میداد...خلاصه بردن عمل کردن پسرم با وزن ۲۴۶۵دنیا اومد و رفت ان ای سیو ب مدت ۲ردز ..بعدش خداروشکر تو تنفس مشکلی نداشت من امپول ریه هم تو ۲۹ هفتگی زده بودم ..خلاصه بعدش گفتن عفونت داره و زردی اوردن تو دستکاه دیگه ... حدود ۴ روز بستری شد ک دیگه من با رضایت خودم اوردمش خونه بردم پیش متخصص گفت مشکلی نداره فقط دوروز دستگاه اجاره کنید و یسری دارو تقویتی اینا نوشت ...پسرم خیلی کوچولوعه میبینم دلم کباب میشه کی گوشت میگیره کی تپل میشه😢🙁

میگذرد.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم همینکه سالمه خداروشکر

انشالا به زودی تپل هم میشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2714

خداروشکر که سالمه وزنش هم نرماله

یک ماه دیگه کلی تپل میشه نگران نباش

اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد ، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان می برد . ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون> می برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می شود !!!
2706