1351
1341

هفته ۳۴ بودم خوابیده بودم یهو دردم گرفت حدود ۵ دقیقه ای جای بخیه هام درد گرفت و چیزی ک انگار ی فشار بد میاره ب دهانه رحمم بعد درد تموم شد یساعت بعد افتادم خونریزی ...کاملا یهویی.. رفتم بیمارستان یه فینگیر بودم ک اونم کامل نبود ..درد نداشتم اصلا دیگه ...بعد خونریزیو دیدن گفتن توش کیسه ابم هس ینی سوراخ شده ...یه سنو هم نکردن خلاصه ‌...تو ان اس تی دو سه تا دردم نشون میداد...خلاصه بردن عمل کردن پسرم با وزن ۲۴۶۵دنیا اومد و رفت ان ای سیو ب مدت ۲ردز ..بعدش خداروشکر تو تنفس مشکلی نداشت من امپول ریه هم تو ۲۹ هفتگی زده بودم ..خلاصه بعدش گفتن عفونت داره و زردی اوردن تو دستکاه دیگه ... حدود ۴ روز بستری شد ک دیگه من با رضایت خودم اوردمش خونه بردم پیش متخصص گفت مشکلی نداره فقط دوروز دستگاه اجاره کنید و یسری دارو تقویتی اینا نوشت ...پسرم خیلی کوچولوعه میبینم دلم کباب میشه کی گوشت میگیره کی تپل میشه😢🙁

وخدایی که بشدت کافیست... ❤خدایا ممنونتم ❤

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1350

عزیزم همینکه سالمه خداروشکر

انشالا به زودی تپل هم میشه

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

عزیزم نگران نباش تپلم میشه خداروشکرجفتتون سالمید این ازهمه چی مهمتره خودت چیزای مقوی بخور شیرت مقوی باشه

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد بدین بالانشینی ها  
1274

@مامان_جوجو1      

این خانوم پسرش 29 هفته به دنیا اومد...1100وزنش بوده اگه اشتباه نکنم...بعد از سه چهار ماه انقد نی نیش تپلی و خوردنی شده که نگووو...  

عکس نی نیش پروفایلش هست...

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبلا قلبم تو وجودم بود...الآن تو بغلمه...👶👶👶               مبینا عسل من خوش اومدی...                   منتظر خاطره ی زایمانم باشید...😉😉😉                    تیکر رفتن به دانشگاهمه...😬😬😬

خداروشکر که سالمه وزنش هم نرماله

یک ماه دیگه کلی تپل میشه نگران نباش

سرنوشتی که جامعه سنتی به زن عرضه می‌کند، ازدواج است. اغلب زنان، امروزه نیز، شوهر کرده‌اند، شوهر کرده بوده‌اند، آماده ازدواج می‌شوند یا از این که ازدواج نکرده‌اند رنج می‌برند. زن مجرد، خواه محروم‌مانده از پیوند، خواه طغیان کرده بر آن، و یا حتی بی‌اعتنا به این نهاد، براساس ازدواج تعریف می‌شود. سیمون دوبوار
1288

پسرمنم ٣٤هفته به دنيا اومد ريزو پيزه بود اما خداروشكر الان عاليه باهوش و درسخون

الان هم باردارم متاسفانه به دليل كوتاه بودن طول سرويكسم بازهم احتمال زايمان زودرس دارم اما خوب سپردم به خدا كه انشالا مثل اولي بدون مشكل باشه

توهم اصلا نگران وزنش نباش سلامتيش مهمتره

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خداروشکر یکی از اقوام ما تو ۳۱ هفتگی زایمان کرد با وزن ۱.۵ کیلو بچه مدتها تو دستگاه بود اوردنش خونه اصلا نمیتونستند جابه جاش کنند از بس کوچولو بود اما خداروشکر سزیع بزرگ شد الانم نزدیک یک سالشه 

خواهر اصلا نگران نباش ، چیزای مقوی بخور که شیرت مقوی باشه . بچه زود وزن میگیره . شکر خدا سالمه . خدا ببخشه بهت . نگران وزن هم نباش . زودی تپلی میشههه

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                                               نکات همسرداری                                                                  سبک زندگی سالم و خوشمزه                                                    ازدواج آسان
1335