2703
2553
عنوان

شوهرم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 96 پست
خب اخه خیلی دوسم داره .فقط مریضه دیگه چیکار کنم. بازم همینکه مودبه بهم احترام میزاره خیانت نمیکنه چش ...

خوشبخت باشی عزیزم. من خیلی خودسرم. اونجوری اصلاً دووم  نمیارم. میگی احترام میذاره ولی خب به سلیقه و نظر و علاقه ات در زمینه ای انتخاب پوشش که احترام نمیذاره حداقل. چند ساله ازدواج کردی ؟

آینده حتما" زیباست.🥰

استارتر عزیز زیاد سخت نگیر شوهرت دوست داره بهت نظر میده من چند ساله تحمل کردم هیچیمم نشد خیلی هم عاشق همیم. باور کن مردم حسرت همین یه نظر کوچولو از شوهراشونو دارن. من دیگه باید برم کلاس زبان دارم. بااااای

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا شوهر من غیرتی میرتی نیستا یعنی همه خونوادشون موباز لباس مجلسی .البته به من میگه تو بستشو بپوش م ...

عزيزم من خودم ازم ديكتاتوري ام حرف حرف خودمه اصلا نگاه نميكنم ببينم شوهرم در مورد لباسام نظرش چيه اما از شوهرت خوشم اومدش گير دادنهاش بد نيست نميخواد تو رو زشت بكنه فقط رو لباس اونم ميگه رو نظر خودم بپوش بامزه است بيشتر تا اذيت كن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2720
مرد مریض بد دل جدیدا اسمشون شده باغیرت!

مردی که نگاهش به افکار و منش همسرش باشه نه فقط ظاهر مرد باغیرته! مردی که یه تار موی ناموسشو با هیچی عوض نمیکنه و چشمش به باطن زنشه نه ظاهر مرد با غیرته! مردی که زنشو عروسک چشم هوس بازا نمیکنه که هر نگاه کثیفی به ناموسش بیفته با غیرته!

اما الان یه سری ها به بی غیرت میگن روشنفکر!

سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، انظر الینا...

البته مردای بددل هم هستندکه حلال خدارو حروم میکنن.

تعادل یعنی نه حرام رو حلال کرد مثل این بی حجابی ها و بی غیرتی ها

نه حلال رو حرام کرد

آرایش و خودنمایی و برهنگی فقط برای همسر حلاله

تازه چقدرم بهش تاکید شده

اما الان برعکس شده زنا تو خونه معمولی ان برای شوهراشون

بیرون که میرن انگار عروسن!

سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، انظر الینا...

ولی من موافق نیستم. زن آزاده هر جور دوست داره بپوشه. مرد نمیتونه محدود کنه از لحاظ رنگ و کوتاه بلندی و مدل و هر چیز . چرا میتونه بگه سنگین باش زنم که ببخشید بلا نسبت جمع نفهم نیست که ندونه چطور لباس بپوشه. شوهر من چیزی نمیگه ولی ناجور باشه میگه اینو میخوای بپوشی واقعاً؟   منم سریع دستم میاد. ولی اینکه بگه فلان رنگو نپوش و فاق شلوار اصلاً پیدا نباشه و فلان خب شلوارهای پارچه ای داریم که فاقشون خیلی آزاده. ساپورتم هست که دیگه همه چی پیداست. آدم خودش باید در شأن و شخصیت خودشو خانوادش لباس بپوشه دیگه این مشخصه ولی اینکه شیک نباش مردا نگاه میکنن دیگه خیلی بی رحمیه. شوهر من اتفاقاً با اینکه با آرایش زیاد و لختی مخالفه ولی همیشه میگه خیلی شیک باش   

آینده حتما" زیباست.🥰