2726
عنوان

شوهرم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1748 بازدید | 96 پست
ببين چون از اول روي خواسته ات پافشاري نكردي الان سختتر شده كارت باهاش برو خريد و روي مانتو مورد علاق ...

این درسته

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من اصلا نمیزاره من برم خرید فقط لباسایی که خودش میخره باید بپوشم حتی جورابمم.میگه عزیزم نگرفتمت ...

چه بد

زن عشق و حالش فقط خریدکردنه

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
2728
خب من میرم بیرون حس میکنم بقیه خوشتیپ هستن جلو چشم شوهرم 🙄

این دیگه بستگی به اعتقادات و غیرت شما و همسرتون داره 

آگه که از این نظر مشکلی ندارین خب احتمالا سلیقه همسرتون متفاوته وگرنه همسرتون روی شما حساس هستن و غیرتی میشن شما این مانتوهای جلو باز و بپوشید 

ظاهر مهم هست ولی دل همسرتون مهم تره

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
باهاش کنار اومدی خوبه 

حق با توعه عزیزم. یه جوری بهش بفهمون ولی جیغ و داد نکن. من اولا یکی دوبار گفت قشنگ نیست این یا اون (خیلی کوتاه بودن یا تنگ، البته من 47 کیلو بودم اونموقع الان دیگه تنگ و کوتاه نمیپوشم.) می گفتم مهم نیست برام، میخوام  

آینده حتما" زیباست.🥰
من یه بار رفتم برا خودم لباس خواب گرفتم قیچی رو برداشت خورد خوردش کرد گفت فقط اونی که حودم میگم .خیل ...

ببخشیدا خیلی  پرو

اصلا دیگه لباس خواب براش نپوش

به من میگه برو فلان پاساژ مانتو اومده بگیر میرم مغازه ای که گفته .طرف دوتا مانتو میاره میگه اقا گفته ...

چه عالی 

دمش گرمه ها   

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
این دیگه بستگی به اعتقادات و غیرت شما و همسرتون داره  آگه که از این نظر مشکلی ندارین خب احتمال ...

من منظورم جلو باز نبود خودم هم خوشم نمیاد 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
من یه بار رفتم برا خودم لباس خواب گرفتم قیچی رو برداشت خورد خوردش کرد گفت فقط اونی که حودم میگم .خیل ...

این دیگه خیلی حساسه 

طبیعی نیست

اگه مردد یه کم انسانیت داشته باشه با یه کم نازو عشوه جوره. ولی بعضیاشون واقعن خرن

مشکل همین‌جاست دیگه دوست عزیز که رو حساب اینکه مرد هستن و همه چیز به نفعشونه انسانیت ندارن اکثراََ.... 

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
من منظورم جلو باز نبود خودم هم خوشم نمیاد 

خب یه سری مانتو ها هستن نه زیاد کوتاه هستن نه چسبان و نه استینشون کوتاهه و نه جلو باز 

آگه از این مدل ها هست و ایشون موافقت نمیکنن خب شاید لج کرده و شایدم بد سلیقه هستن

2706