2410
2553
عنوان

شوهرم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 96 پست
والا من جلف نمیخوام فقط میخوام روشن بپوشم خسته شدم رنگ های یشمی و سورمه ای و مشکی زرشکی 

من روشن خریدم کلی ذوق کرد فکرمیکردم بدش بیاد ازبس مشکی پوشیدم اینو پوشبدم رفتم بیرون فکرمیکردم لختم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا عین من فکرمیکنم ازلباسای جلف بیشتر خوشس میادچشاش برق میزنه نامرد

👍👍👍👍🌹🌹🌹😀

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

ببين چون از اول روي خواسته ات پافشاري نكردي الان سختتر شده كارت باهاش برو خريد و روي مانتو مورد علاقه ات پافشاري كن اگر قبول نكرد مانتويي كه اون ميگه رو هم نگير بگو پيرزن نيستم بگو ببين تا اخرش كه بدون مانتو بمونم من مانتو سن بالايي نميگيرم يه خورده جنگ و دعوا و اعصاب خوردي ميتوني به خواسته ات برسي چون ميگي فقط گيرش رو مانتو درست ميشه انگار يه چيزي رفته تو ذهنش يه كم زمان و سختي ميخواد از مغزش دربياري

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2720
منم بهش چیزی نمیگم ولی همسن های خودم میبینم واقعا دلم میخواد مثل اونا بپوشم 

شما اولویت رو به همسرتون بدین 

ببخشیدا مانتو های الان که تو بازاره که مانتو نیست اکثرا جلو باز و اندام نمایان هستش خب صحیح نیست چنین چیزی 

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
شوهر من اصلا نمیزاره من برم خرید فقط لباسایی که خودش میخره باید بپوشم حتی جورابمم.میگه عزیزم نگرفتمت ...

وای خداروشکر شوهر من در این حد نیست همه خریدام با سلیقه خودمه. مانتو اون نظر میده 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
ببين چون از اول روي خواسته ات پافشاري نكردي الان سختتر شده كارت باهاش برو خريد و روي مانتو مورد علاق ...

من یه بار رفتم برا خودم لباس خواب گرفتم قیچی رو برداشت خورد خوردش کرد گفت فقط اونی که حودم میگم .خیلی مغروره

2714
من یه بار رفتم برا خودم لباس خواب گرفتم قیچی رو برداشت خورد خوردش کرد گفت فقط اونی که حودم میگم .خیل ...

وای عجب گرفتاری داری 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
وای عجب گرفتاری داری 

خیلی هم دوسش دارم بیچاره مریض بود خوب شد به باباش کشیده  مرد سالاری دارن خونشون. ولی من یک ذره هم ناراحت کاراش نمیشم  فقط خودم بعضی وقتا تفریحی اذیتش میکنم چون عصبانی بودنی خیلی جذاب میشه

شما اولویت رو به همسرتون بدین  ببخشیدا مانتو های الان که تو بازاره که مانتو نیست اکثرا جلو باز ...

خب من میرم بیرون حس میکنم بقیه خوشتیپ هستن جلو چشم شوهرم 🙄

من یه بار رفتم برا خودم لباس خواب گرفتم قیچی رو برداشت خورد خوردش کرد گفت فقط اونی که حودم میگم .خیل ...

حالا لباس خواب يه توجيحي داره ديگه به دل شوهرامون بايد بخريم اشكالي نداره در مورد مانتو و لباسهاي بيرونت هم همين نظر رو داره ؟من كلا چون زير بار نميرم سوال ميكنم من اگه باشم جلو خودش مانتويي رو كه شوهرم برام بخره و من خوشم نياد رو پاره ميكنم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
خیلی هم دوسش دارم بیچاره مریض بود خوب شد به باباش کشیده  مرد سالاری دارن خونشون. ولی من یک ذره ...

باهاش کنار اومدی خوبه 

واسه چی با شوهراتون میرید خرید

من با دوستامم برم خرید نمیکنم دوباره با شوهرم میرم اون بگه خوبه میخرم. چون خیلی عالی نظر میده. هر چی میخرم باهاش همه میگن چقد قشنگههههههههه عاشق سلیقه هاشم. هلو میکنه منو     اولا خیلی کم گیر بود. گفتم دوس ندارم گیر بدی الان دیگه فقط رنگ و قشنگی و رو تن نشستن رو نظر میده که حرف نداره. باید طراح لباس زنونه شه.

آینده حتما" زیباست.🥰
2706