2703
2553
عنوان

شوهرم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 96 پست
نه دیگه با دوستات برو خرید 

بعد اگه خوشش نیومد میگه نپوش ،

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اه یعنی چی آخه خیلی تو مخ میره اینجوری که

😣

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2456
خودت عادتش دادی  لباس روشن بپوش یواش یواش عادت ش بده

چجوری آخه چند بار انتخاب کردم میگه جلب توجهه. 

برای عروسی اینا اینجور نیست فقط برای بیرون 

2714
عزیزم من خودم شوهرم خیلی خوشتیپه لباس پوشیدنی میمیرم از حسودی میگم نکنه مخشو بزنن چون پولدارم هست هم ...

شوهر من اهل کت و شلوار نیست اینجا اینقدر هوا گرمه آدم باید با لنگ بگرده ،😅

بهتر بابا

اخه کلا بی تفاوته تو همه موارد نه فقط لباس 🤣🤣🤣

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
چجوری آخه چند بار انتخاب کردم میگه جلب توجهه.  برای عروسی اینا اینجور نیست فقط برای بیرون  ...

خودتو لوس کن. شوهر من خیلی جدی بود ازلکی میگفتم تو خیلی با ابهتی بیرون ولی پیش من مثل گونجیشک مهربونی  انقد گفتم پیش من اومدنی انقد خودشو لوس میکنه گنجشک پیشش کم میاره

شوهر منم ازرنگ تیره متنفره اگر بگیرم دعوا میده همیشه روشن میخرم ولی خوش بحالت شوهرت همرات میادخرید شوهر من اصلا حوصله اینکارو رو نداره خودم باید برم

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
2706