2726
عنوان

شوهرم😥

1748 بازدید | 96 پست

شوهرم تا وقتی بخوام مانتو بخرم اشکم در میاره .چیزی که تو تنم تنگه و چسبونه که کلا رد میکنه خودمم که خوشم نمیاد .ولی رنگ و مدل هایی که بهم میاد هم میگه بیرون بیار زشته ‌😭😭 نمیخواد خوشگل باشم .میخواد یه لباس بگیره برام جلب توجه نباشه اصلا مناسب سنم نیست بیشتر زنونس 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واسه چی با شوهراتون میرید خرید

عزیزم بعد چیزی که من خریدم میگه این چیه خریدی نپوش ایراد میگیره ازش .برای مانتو اینجوریه .چیزای دیگه خودم میگیرم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

حالا شوهر من اصلا واسش مهم نیست ... کلا بی تفاوته

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
میخواد کسی چشم بد بهت نکنه 

خیلی زورم میگیره اطرافیانم هیکل درستی ندارن ولی چه لباسایی میپوشن من همه رنگی بهم میاد شوهرم اجازه نمیده همش رنگ هایی تیره میگه بپوش 

حالا شوهر من اصلا واسش مهم نیست ... کلا بی تفاوته

شوهر من همش میگه تیره بپوش و مدلش هم ساده باشه خیلی زنونه 

انقدر رو ندید که تو انتخاب مانتو هم دخالت کنن

اسمش زندگی مشترکه 

دور از جونت نظام برده داری که نیست

بحث نکن. از این به بعد به یه بهونه خودت برو خرید با مادری خواهری کسی. بعد بگو اینو دیدم خوشم اومد خریدم. کلی هم ذوق کن نذار اصلا حرف بزنه. 

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
شوهر منم همینه چون خیلی دوستم داره

آدم بعضی وقتها دلش میخواد خوشگل بگرده به خواهرش هیچی نمیگه .اونا هیکل ندارن ولی به خودشون میرسن 

2706