2726
عنوان

دخترا از اولم زجر کش به دنیا اومدن

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 77 پست

چقدرر منفی نگر

والا من باردارم خودمو کانگورو نمیبینم! اتفاقا همیشه میگم این یه حس قشنگه که فقط ماخانوما میتونیم تجربه اش کنیم! منظورتون از ج.. خوردن هم اصلاا نمیفهمم!

رابطه یه لذت دوطرفه اس

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انقد من تاپیک کتک خوردن شنیدم ی لحظه فک کردم طبقه بالایی داره کتک میخوره 😣😣😣😣😣😣

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 
2728

الآن مردی که از کله سحر تو این گرما داره کارگری میکنه و از هر کَس و ناکَسی حرف میشنوه و آخرش چندرغاز پول به عنوان حقوق میدن بهشون و کلی استرس و اضطراب که چطور با این پول و با این اوضاع بتونن به آخر ماه برسن، درحالیکه ما تو خونه نشستیم گوشی به دست داریم میگیم بدبختیم!!!!  این چیزارو میبینین؟!!! 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

به نظرمن اصلا یه عنوان یه انسان مثل مرد به زن نگاه نمیشه 

چرا ما قبل ازدواج باید اجازه همه چیزمون با پدر باشه بعدش با شوهر مگه بازار برده فروشیه

چرا آگه به مرد سرویس ندی حق داره آگه خیانت کنه 

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین

من دوسال و خورده ای هست که در آرزوی کانگورو شدنم 😭😭😭 ببین چیزی که از نظر تو بده به نظر من زیباترین و لذت بخش ترین حس دنیاس که هرچقدر برا بدست آوردنش تلاش میکنم موفق نمیشم 😢😢😔😔

گاهی‌گمان‌نمی‌کنی‌ولی‌خوب‌می‌شود/گاهی‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود/گاهی‌بساط‌عیش‌خودش‌جور‌می‌شود/گاهی‌دگر،‌تهیه‌بدستور‌می‌شود/گه‌جور‌می‌شود‌‌خود‌آن‌بی‌مقدمه/گه‌با‌دو صد‌مقدمه‌ناجور‌می‌شود/گاهی‌هزار‌‌دوره‌دعا‌بی‌اجابت‌است/گاهی‌نگفته‌قرعه‌به‌نام‌تو‌می‌شود.

تودلم میمونه اگه نگم

کسایی که از زن بودن بدتون میاد کاش بتونید بچه هاتونو خوب تربیت کنید انقدر دختروپسر نکنید

چرا تفکیک جنسیتی میکنید اخه؟

اگه زن بودن سخته مرد بودن تواین دوره وزمونه صدبرابر سخت تره شما همش کاروخستگی خودتونو میبینید یک روز نمیتونید جای پدر یاهمسرانتون باشید 

من یکی هرگز نمیتونم مثل شوهرم باصدتا ادم سروکله بزنم وبهشون بفهمونم وقتی برق مصرف کردی پولشم زیاد میاد من برات زیاد نمینویسم😥😥😥

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

مشکل ما خانوما زیاد هست ولی اصلا اینا نیست

احقاق حقوق خودمونه که دست خودمونه و براش تلاش نمیکنیم...اگر خودمون یسری فرهنگارو ترویج بدیم فشار روانی کم میشه و تحمل چیزایی که گفتی راحتتر

یه روزی میاد که حال همممون خوب باشه...
الآن مردی که از کله سحر تو این گرما داره کارگری میکنه و از هر کَس و ناکَسی حرف میشنوه و آخرش چندرغاز ...

خیلی از خانم ها پا به پای مردا کار میکنن

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین

شما تا حالا یه پسر مجرد بیکار از نزدیک دیدی 

دیدی چه فشار روحی رو تحمل میکنه

دیدی تا حالا به هر دری میزنه باز نمیشه 

دیدی تا حالا که بزور براش زن گرفته باشن 

بزور خانواده بچه  دار شده باشه 

و هنوز همون بیکار و بی درآمد و درمانده 

بنظرم جنسیت هیچ ربطی به خوش بختی و بدبختی ادما نداره 

مهم ذات و بنیه خود آدمه 

همه اینایی که گفتی هم از دید خودته نه بقیه 

من زن میشناسم از سرشناسترین های شهر و استان 

از اون طرف مرد معتاد بی عار هم میشناسم 

ربطی به جنسیت نداره اینی که میگی

الآن مردی که از کله سحر تو این گرما داره کارگری میکنه و از هر کَس و ناکَسی حرف میشنوه و آخرش چندرغاز ...

البته زن شاغلم زیاده و کار فقط مختص به مرد نیست ولی تو ایران 70 درصد هست بقیه جاها نه

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

از بابت عقاید و باورهات خیلی متاسف شدم که اینقدر خودتو کم منزلت و بی ارزش به حساب میاری.میگی هربار پری میشی ناراحتی باید بگم درد داره ولی مفیده اینو من میگم که چندماه به دلایلی پرید نشدم تا مغزاستخونم ضررشو احساس کردم.من واسه فشار اجتماع شوهرنکردم واسه دل خودم و حس خوبی که یه مرد محکم و قوی ومهربون به آدم میده ازدواج کردم.باعشق همسرداری و خانه داری و بچه دازی میکنم چون همسرمم باعشق برای زندگیمون زحمت میکشه.9ماه عزیزترین موجود زندگیمو با دل و جونم مراقبت کردم .همه سختی هاش بایه لگدش و تکونش یادم میرفت روز زایمانم باهمه درد و سختی زیباترین روز عمرم بود چون ثمره عشقم وهمه صبوریهامو بغل گرفتم.بوی بچت به دماغت نخورده که بفهمی چقدر مادر بودن زیباست.

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2706