2726
عنوان

دخترا از اولم زجر کش به دنیا اومدن

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 77 پست

فشار جامعه رو که خود خانما مسیولش هستن

تو این سایت کم ندیدیم از لفظ ترشیده استفاده میکنن

درسته بارداری سخته اما مادر شدن بهترین حس دنیاست

اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد ، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان می برد . ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون> می برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می شود !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد زشت صحبت میکنی!!!

این تحقیراچیه؟

اعتماد ب نفست منفی ۱۰۰۰

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2728

شاید بهتر باشه یه مرد هم زندگی امثال خودشو توصیف کنه..یطرفه نمیشه قضاوت کرد...الان از دید اونا زنا خوشبختن

حاجی...اصلن یه چیزی...ما نفهمیدم آخر قضیه چیه..ما دویدیم و نرسیدیم...یه عده نشستن و رسیدن!!

اتفاقا برعکسه، روپروفایل خواهرهای خودم و شپهرم همیشه عکس دخترهای خواهر و برادارشونه، عکس پسرهای منو کسی نمیزاره، پسرهای من با دخترهای لوس اونا که لازی میکنن، یهو گریه دختر بچه لوس ها بلند میشه، مادربزرگها هم گوش پسرهای بیچاره منو میگیرنن، اتفاقا پسرها خیلی تنهان چون سیاست ندارن

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود......  .

باز زنای الان بهترن.منو بگو ک خانوادمم پشتم نیس مجبوری زندگی میکنم

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی
2706