2733
2739
عنوان

دخترا از اولم زجر کش به دنیا اومدن

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 77 پست

آره واقعا

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دید مثبت هم بد نیس.وقتی کسی بخواد مث ملکه باشه باید خودش بخواد وگرنه مادرشدن حقیر بودن نیس وقتی فکر خودت اینه از جنس مخالف چ انتظاری داری احترامتو نگه داره.

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣
2731

چقدر زندگی یه دخترو تلخ توصیف کردین. اگر نگاهتونو عوض نکنین بیشتر از اینم زجر میکشین. زندگی سختی داره چه برای دختر چه پسر ولی شیرینی هم هست خدا هست اینقدر ناامیدانه نگاه نکنین

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸
2738

حتما شوهرت مریض شده 

انقد شاکی هستی 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
همش زیر سر آمریکاس مرگ بر آمریکا

مرررگ یر امرییییکا😁😁😁

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

به دیدت بستگی داره البته

اون پری رو که کلا منم خوشم نمیاد 

ازدواج یه انتخابه نه یه هدف و کسی قرار نیست با ازدواج کردن تو نون بخوره که بخوای به حرفشون اهمیت بدی

ج*ر خوردن هم دید افتضاحیه😐

اون تلاش برای بچه داری برای کساییکه عاشق بچه هستن شیرینه با همه سختی هاش وقتی به نتیجه میرسن اصلا نمیفهمیدم که سختی ای کشیدن

در کل دیدت به دنیا خیلی منفی و سیاهه

دیدگاهتو عوص کن تا از زندگیت لذت ببری

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

عجب حرفایی!

اصلا قبول ندارم

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
2706