1373
1363
عنوان

دخترا از اولم زجر کش به دنیا اومدن

574 بازدید | 77 پست

هرماه پری شو

بعد فشار اجتماع که شوهر کن 

از اون ور همش در حال ج... خوردن

بعد کلی تلاش و دعا برای بچه دار شدن 

بعد یه بچه رو مثل کانگورو تو شکم حمل کنه 

بعد با اون درد دنیا بیاره

بعد بشه منبع تغذیه 

بعد کل زندگیش بچه حرص زدن واسه بچه

این چه زندگی اخه کلا درد کش عالمیم

حالا یه مرد با اون بنیه یه سرما میخوره چه ادا اصولی که درنمیاره

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

چی خوردن؟ 😶

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🚫تیکر به وقت تولد بانو آریانا، ملکه ی قصر🌼🚫   ⚠️توجه⚠️        ⚠️توجه⚠️                                     به اطلاع میرساند، در ۲۴ مهر ماه، دختری متولد شده است... که الان منم😐.. نه خداییش توقع داشتی بگم زندگی سرشار از عشق و محبتی دارد و چیزای دیگه... شما به بزرگی خودت ببخش خواهر 😜    خانما، خواهران، اینجا واس خوشگلاس، یعنی کلش واسه خوشگلاس،خب الان تو زشتی، میگی چیکار کنم؟    هیشششششش، آره منم یه عدد زشتوام، کی به کیه، توهم بیا، فقط بپا که لو نریم🤫
1379

😐کانگورو آخه 😂

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

وااا

بنظر من مرد بودن خیلی سخت تره

من راضی ام ک زنم

این نظر منههه نظررر من. نخورید منو

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈
1376

اووووه چه خبره

حالا مگه مردای بدبخت نشستن رو تخت پادشاهی؟اونام سختی ومشکلات خودشونو دارن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
1378

آره واقعا

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

دید مثبت هم بد نیس.وقتی کسی بخواد مث ملکه باشه باید خودش بخواد وگرنه مادرشدن حقیر بودن نیس وقتی فکر خودت اینه از جنس مخالف چ انتظاری داری احترامتو نگه داره.

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣
1364