1803
1804
عنوان

دخترا از اولم زجر کش به دنیا اومدن

574 بازدید | 77 پست

هرماه پری شو

بعد فشار اجتماع که شوهر کن 

از اون ور همش در حال ج... خوردن

بعد کلی تلاش و دعا برای بچه دار شدن 

بعد یه بچه رو مثل کانگورو تو شکم حمل کنه 

بعد با اون درد دنیا بیاره

بعد بشه منبع تغذیه 

بعد کل زندگیش بچه حرص زدن واسه بچه

این چه زندگی اخه کلا درد کش عالمیم

حالا یه مرد با اون بنیه یه سرما میخوره چه ادا اصولی که درنمیاره

چی  بهترازاین  که تو خونه  خودت. تو کم ترین زمان  سوالت رو از پزشک  زنان بپرسی   

1805

😐کانگورو آخه 😂

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

وااا

بنظر من مرد بودن خیلی سخت تره

من راضی ام ک زنم

این نظر منههه نظررر من. نخورید منو

❤️❤️     وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
1771

😑😑😑

Aşk acısı taşımayan yürek ;ya deliye aitrir, ya ölüyeMevlana       دیگه باید بری اگه حال دلمون بده اخه مگه این رابطه چه گلی به سرمون زده بیا دیگه باور کن بینمون هیچ حسی نیست این تاثیر داروی بی حسی نیست ما زبون همو بلد نشدیم آخر نیست غمت شاید نکنی باور مرگ ی بار شیون ی بار سخته ولی برو منو راحت بذار نشد که بشه خب نخواستی بشه مگه قلب من دیگه تا کجا میکشه           #پازل          خانندگی دوس دارم😢   ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟💟 بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍  یک دهه ۸۰ایم😎

اووووه چه خبره

حالا مگه مردای بدبخت نشستن رو تخت پادشاهی؟اونام سختی ومشکلات خودشونو دارن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
1794

آره واقعا

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

دید مثبت هم بد نیس.وقتی کسی بخواد مث ملکه باشه باید خودش بخواد وگرنه مادرشدن حقیر بودن نیس وقتی فکر خودت اینه از جنس مخالف چ انتظاری داری احترامتو نگه داره.

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣
1813