1345
1341
عنوان

ناهار من درآوردی من

586 بازدید | 24 پست

سینه مرغ وبادمجان

پسر دوست‌داشتنی من! تاریخ تولد تو در تقویم و در یک روز خاص نیست؛ چراکه تو بارها و بارها، هر روز و هر روز در قلب من متولد می‌شوی. به دنیا آمدن تو دلیل هر تپش قلبم است. دلیل هر تپش قلبم مبارک.

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1350
وای خدا فقط پات.....از ما بهترون نباشی صلوات

😂 😂 😂 😂 

میخوام یه جمله بهت بگم مسیر زندگیت عوض بشه! 😇.                                    .                                                                           .                                                                           .                                                                           .                                                                                                                  عزیزم از اونور برو. 😁   🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️     
1348
😂 😂 😂 😂 

وای منم ترسیدم

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
1226
وای خدا فقط پات.....از ما بهترون نباشی صلوات

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 

خانمها یه مدل میشه بادمجون رو درست کرد بدون یک قطره روغن و خوشمزه چون همینجور که میدونید خیلی روغن میکشه  به این صورت که 

شعله پخش کن رو روی گاز بذارید و بادمجون ها رو بچینید روش و چند دقیقه یکبار بچرخونید 

کاملا کبابی میشه و بعد میتونید با قاشق توشو خالی کنید 

وکوبیده و با نعناداغ و پیاز و سیرداغ و کشک 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸 ممنوووون
خانمها یه مدل میشه بادمجون رو درست کرد بدون یک قطره روغن و خوشمزه چون همینجور که میدونید خیلی روغن م ...

ممنون 

میخوام یه جمله بهت بگم مسیر زندگیت عوض بشه! 😇.                                    .                                                                           .                                                                           .                                                                           .                                                                                                                  عزیزم از اونور برو. 😁   🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️     
1346