2726
عنوان

هر شب کابوس می بینم بعد ازدواجم...

192 بازدید | 14 پست

سلام... از وقتی عقد کردم اکثر شرابی که شوهرم پیشم میخواهی...کابوس می بینم و با صدای جیغ و دادم شوهرم بیدار میشه...قبلا اینطوری نبودم اصلا...همه چیز بین منو شوهرم خوبه مشکلی نداریم....ولی حسود زیاد دارم تو فامیل...اهل جادو جنبل هم هستن...به نظرتان عجیب نیس؟ کابوسام هم یه مضمون تکراری داره فقط صحنه ش عوض میشه‌....

مصلا یه شب تو ماشین نشسته بودم تاریک بود...یه زن چادری ترسناک سرشو اورد داخل ماشین بهم زل زد....دیشب تو کوچه کنار یه ساختمون بلند بودم باز یه مرد اومد زمان و منو ترسوند....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برو پیش یه دعا نویس ببینه برات چیزی نوشتن

شکم به دخترخالمه...آخه قبل از شروع این کابوس ی خاب عجیب ازون دیدم...خوب دیدم با شوهرم داره ازدواج میکنه مراسم عقدشوووونهههه 

مصلا یه شب تو ماشین نشسته بودم تاریک بود...یه زن چادری ترسناک سرشو اورد داخل ماشین بهم زل زد....دیشب ...

ترسیدم

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
تو خونتم هر روز موقع غروب اسفند دودکن و ایه الکرسی و چهارقل بخون دور خونت دور بده دود اسفند رو .

هنوز خونه خودم نرفتم ب زودی میرم انشالله.مرسی از راهنمایی ت گلم

میشه ربطشو بگی عزیزم؟؟ من خواب بد زیاد میبینم . خیلی وقتام بختک میفته روم

کسایی که مصرف سوسیس و‌کالباس و امثالش دارن معمولا شبا کابوس میبینن، و کلا غذاهای سردی بخش، مخصوصا ماست، باعث استرس و اضطراب بی دلیل میشه، بی خوابی افسردگی عصبی شدن، حدس زدم احتمالا شما جدیدا سوسیس و کالباس مصرف میکنین یا غذاهای خیلی سرد زیاد میخورین، دو هفته پرهیز کنین ببینین نتیجه میگیرین، اگه گرفتین به منم خبر بدین، ان شاالله که کار دعانویسی و این چیزا نیست و با تغذیه درست خوب میشین

2706