2737
2734

سلام میشه راهنماییم کنین؟

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با کابل یو اس بی. همون کابل شارژر کابل یو اس بیه بزن به لپ تاپ کپی کن توش

میدونم اما بعد وصل کردنش چی کارکنم؟

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            
2731

یکی کمکم کنه کارم واجبه😖😢😓

میدونم اما بعد وصل کردنش چی کارکنم؟

وصل که شد دو تا فایل میاد بالا یکی فضای داخلی گوشیه یکی هم مموریت

ببین اهنگی که میخای بریزی رو تو کدوم داری

بعد بگرد پیدا کن ببین تو کدوم پوشس

وقتی پیدا کردی کلیک می کنی روش بعد گزینه کپی رو میزنی بعد یه فایل توی لپ تاپ و انتخاب می کنی و  اونجا پیست می کنی

She is everything I ever wanted.... 
2738
خب وصل که کردین اطلاعات کنار بقیه درایوا میاد البته بعضی گوشی نیاز به نرم افزار خاصی دارن

نمیاد برامن😖

وصل که شد دو تا فایل میاد بالا یکی فضای داخلی گوشیه یکی هم مموریت ببین اهنگی که میخای بریزی رو تو ک ...

نمیاد گزینه ها😢

باید ایتونز نصب کنی.

تو لپ تاپ ايتونز نصب كن و بعد قسمت song ايتونز رو با گوشى خودت سینک کن.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
2706