2726

سلام.فاز ۶اندیشه زمین بخریم یا فاز ۳ متری ۶تومن پیش خرید کنیم؟ واسه سرمایه گذاری کدوم بهتره؟

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

قیمت هاش چنده؟

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه برای سرمایه گذاری میخواین جایی که هنوز رشدشو نکرده بهتره  ولی پیش خرید خیلی ریسکه باید خیل ...

فروشنده مطمئنه.بانک دی هست

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
این منطقه هایی ک میگی نمیشناسم  ولی خودت ببین کجا بیشتر رشد میکنهاگه نیاز داری ب آپارتمان ک بع ...

نه نیاز که نیست.یه پولی دستمونه.باهاش نمیشه کاری کرد.نهایت میشه ملک یا زمین خرید.پرند و اندیشه در حال رشدن

فاز سه ک خیلی گرونه

متری ۸ تومن نوساز.من این هفته پرسیدم

نه نیاز که نیست.یه پولی دستمونه.باهاش نمیشه کاری کرد.نهایت میشه ملک یا زمین خرید.پرند و اندیشه در حا ...

زمین بهتره 

اپارتمان بعد باید مستاجر بیاری و داغون میکنه هر سال باید بازسازی کنی بعدم اپارتمان زمینش مشترکه و زیاد نمیره روش برای فروششم یه خرده سخته 

ولی زمین مال خپدته و خیلی میاد روش و فروششم یه دقیقس

زمین بهتره  اپارتمان بعد باید مستاجر بیاری و داغون میکنه هر سال باید بازسازی کنی بعدم اپارتمان ...

دقیقا خودمم همچین فکری میکنم.اونم خانواده ما دنبال دردسر نیستن  و روی سر و کله زدن با مستاجر ندارن

دقیقا خودمم همچین فکری میکنم.اونم خانواده ما دنبال دردسر نیستن  و روی سر و کله زدن با مستاجر ند ...

اشتباه ما رو نکنید 

ما یه خونه داشتیم ک لازممون نمیشد 

یه با بازسازی کردیم و دو دل بودیم بفروشیم یا  ۵ زمین بخریم خارج شهر ک اخرم مستاجر اوردیم 

ک اخرم مستاحر اوردیم ک تو ۵ سال زد داغون داغون کرد ماهم تو اون مدت حتی یه بار سر نزده بودیم عین خرابه شده بود 

خانوادخ منم طورین ک مستاجر سواار میشدشون و انگار اونا صاحب خونه بودن و مامستاجر 

الان اون زمیناشده حداقل شده ۵۰۰ یعنی ۵ تا میخردیم ۲.۵ میلیارد 

ولی خونه ما چند وقت پیش فروختیم ۴۰۰

زمین رشد خوبی اره 

اشتباه ما رو نکنید  ما یه خونه داشتیم ک لازممون نمیشد  یه با بازسازی کردیم و دو دل بودیم ...

دقیقا ما هم همینطوریم.خونه ی خودمونو دادیم اجاره. مستاجر هود و گاز و کاغذ دیواری نابود کرده.تو دوسال.شوهرم بهش هیچی نگفت.میگه چیزی بگم میخواد آه و ناله کنه.منم حوصله ندارم.ما هم اونور خونه بخریم واسه سکونت نیست دقیقا باید بدیمش اجاره.درست میگی شما

2706