عنوان

شما بودید خواهر شوهرتونو میبخشیدید ?

| مشاهده متن کامل بحث + 6037 بازدید | 211 پست

یکی خانم خوشگل ناز لایکم کنه پیشاپیش بوووووس از صورت ماهش😘😘😘😘😘

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوزم که هنوزه همیشه به شوهرم میگم چرا اونشب پاشدی اونو اوردی خونمون که روی دوتا خانواده بهم باز بشه ...

چ بدجنس 

یاد خواهرای سیندرلا افتادم

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
2731
خواهرشوهرام هرچی دلشون خواست سرم اوردن ندیدم چیزی سرشون اومد توعرسیشون هرچی خواستن شد

دقیقا ،حالا اگه ما دل بشکونیم یا کار بدی در حق کسی کنیم فرداش علیل میشیم😏

واسه پسرم یه صلوات میفرستید،😢
هنوزم که هنوزه همیشه به شوهرم میگم چرا اونشب پاشدی اونو اوردی خونمون که روی دوتا خانواده بهم باز بشه ...

حالا حالاها تموم نشده هاااا 

کاش هیچوقت اونروزارو نمیدیم 

این از شب عیدم 

تاحالا چندتا شده

شب عقد 

روز عقد 

شب یلدا 

شب عید 

حالا میخوام از شب حنابندون بگم براتون واه واه 

فهمید که قراره غیر از عروسی یه مجلس حنابندون بگیریم 

من داشتم خونه پدرشوهرمو جارو برقی می کشیدم قورمه سبزی هم پخته بودم 

یدفه از پله ها با حرص اومد گفت چی شده  چرا بابامو ول نمیکنید بابا نداره بابا فلان 

منم مات ومبهوت مونده بودم که این چی میگه چون حنابندونو قرار بود ما بگیریم به خرج خانواده خودم خونه ی خودمون

انگار اون نمیدونست این چیزارو خیلی ناجور بود حرکتش 

منم صورتمو کج کردم گفتم برو بابا چی میگی برگشتم اینطرف اتاقو جارو بکشم یدفه دوید اومد منوبزنه شوهرم سریع گرفتش ولی لگدش خورد بهم گفت بهم ج  ن ده 

ولی شوهرم عین ماست وایستاد نگاش کرد هنوزم شوهرم سر اون جریان نبخشیدن

بعد که فهمید اصلا قراربوده مابگیریم دیگه روش نشد بیاد حتی 

اخه فکر کن تمام اون اعصاب خوردیو وتشنج هایی که بمن وارد کرد سر هیچی بود انگار 

خواهش میکنم هرکسی امضارو دید برای سلامتی و آرامش و خونه دارشدنمون دعا کنه منم دعا میکنم واسه همتون😍😘 

ببین   همه خانواده شوهرها و خواهرشوهرها همینن..برای عروس زورشون میاد خرج کنن......از من ب تو نصیحت   ب این خواهرشوهرت سگ محلی مطلق مطلق مطلق کن تا اخر عمرت...دو تا از خواهرشوهرای منم همینن     بهترین روزای عمرم با حسادت و بدجنسی خراب کردن.....در جهت پیشرفت خودت هم تلاش کن  درس بخون  اتواع کلاس ها و ....تا کور بشن...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

محل سگش نزار .. چقدر حسود و عقده ای هست خواهر شوهرت

تو چند سالته ؟ شوهرت چند سالشه ؟ خواهر شوهرت چند سالشه؟

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

همش مقصر شوهرت عزیز م شما روز اول دیدی به خودت و خانوادت فحش دادی بلند شدی رفتی محضرکه چی بشه شما هرچی بگی و بیشترحرص بخوری خواهرشوهرت بیشترخوشحال میشه اگه شوهرت جلوش وایسته و بگه به توربطی نداره آدم میشه وقتی جلوی جمع دید خواهرش الکی میگه زنت گفت گوه نخور شوهرتم برمیگرده فحشت میده الان پای خواهرشوهرت چرا میاری وسط شوهرت خیلی بیشعور که اجازه دخالت میده خودشم عین خیالش نیست که خواهر ش چکارمیکنه 

درسته خواهرشوهرت مشکل داره ولی مشکل اصلی فقط شوهرته

معذرت میخوام ولی اصلا لیاقت فداکاریتو نداشت نمیدونم چرا اون روز با اون وضع رفتی عقد کردی

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
خوشبحالت من خیلی ساده و بی زبون بودم الان که یکسال از عروسیم میگذره دارم یکم از خودم دفاع میکنم...حت ...

من ک برای انتخاب لباس عروس نبردمشون با خانواده خودم رفتم داشتن میترکیدن😂

حالا حالاها تموم نشده هاااا  کاش هیچوقت اونروزارو نمیدیم  این از شب عیدم  تاحالا چ ...

تقصیر شوهرت بوده .

باید خواهرشو ادب میکرد

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
حالا حالاها تموم نشده هاااا  کاش هیچوقت اونروزارو نمیدیم  این از شب عیدم  تاحالا چ ...

شوهرت الان با خواهرشوهرت خوبه رابطش؟

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
2706