2726
عنوان

شما بودید خواهر شوهرتونو میبخشیدید ?

| مشاهده متن کامل بحث + 6037 بازدید | 211 پست

الهی هر چی خواهر شوهر بدجنسه که عروسی و عقد و بهترین روزای زندگیمونو خراب کردن به روز سیا بشنین خواهر شوهر منم به خاک و گل بشینه واسه منم بد تر از اینا سرم اوردن الهی یه روز خوش نبینبن 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
یدفه شوهرم ناباورانه برگشت گفت خودش گوه میخوره منو میگفت 😐 بخدا من اصلا نگفتم تو گوه نخور  خ ...

هنوزم که هنوزه همیشه به شوهرم میگم چرا اونشب پاشدی اونو اوردی خونمون که روی دوتا خانواده بهم باز بشه 

خلاصه شوهرم دید داره خیلی اوضاع خراب میشه گفت یا همین الان بیا بریم از این خونه یا منو نمیبینی دیگه 

منم فقط گریه میکردم ازته دل انگار دلم واست ازجا کنده میشد داداشم میگفت بگو برو منم هی نگاه ب شوهرم میکردم هی نگاه ب داداشم آخر سرمو انداختم پایین گفتم نمیام اینجوری 

ولی قرآن بردم خواهرشوهرمو نفرین کردم که به حق این قرآن بدی جوابشو ببینی اینکاری که کردی بلندبلند داد میزدم هوار می کشیدم 

میدونید اون فقط میخندید و میخندید هیچوقت اون خنده هاشو یادم نمیره 

خواهش میکنم هرکسی امضارو دید برای سلامتی و آرامش و خونه دارشدنمون دعا کنه منم دعا میکنم واسه همتون😍😘 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی هر چی خواهر شوهر بدجنسه که عروسی و عقد و بهترین روزای زندگیمونو خراب کردن به روز سیا بشنین خواه ...

الهی امین

خواهش میکنم هرکسی امضارو دید برای سلامتی و آرامش و خونه دارشدنمون دعا کنه منم دعا میکنم واسه همتون😍😘 
2728
هنوزم که هنوزه همیشه به شوهرم میگم چرا اونشب پاشدی اونو اوردی خونمون که روی دوتا خانواده بهم باز بشه ...

عقده ای ،ایشالله بدتر سرش بیاد،

واسه پسرم یه صلوات میفرستید،😢
اون قضیه کفش واسه منم بوده😔😔😔واسه عروسیم نزاشت کفش بخرم گفت همون کفسای عقدتو بپوش منم اونموقعها خ ...

منم خواهرشوهرم گفت کفش های عقدتو برای عروسیت بپوش منم توپیدم بهش و هرچی دلم خواست خریدم

گلی خواهرشوهرای منم میخواستن همین کارو کنن ولی من گفتم ب شما ربطی نداره و هرچی خواستم خریدم از اون ب ...

افرین به شما 

والا من نمیدونم این خواهرشوهرا چشونه، یکی دیگه پولشو میده جلز و ولز مال ایناست 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور..... 
چه شما ببخشی و چه نبخشی تمام این کارها سر دخترش میاد این رسم دنیاست (هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک ...

خواهرشوهرام هرچی دلشون خواست سرم اوردن ندیدم چیزی سرشون اومد توعرسیشون هرچی خواستن شد

پایان شب سیاه سپیداست 
منم خواهرشوهرم گفت کفش های عقدتو برای عروسیت بپوش منم توپیدم بهش و هرچی دلم خواست خریدم

خوشبحالت من خیلی ساده و بی زبون بودم الان که یکسال از عروسیم میگذره دارم یکم از خودم دفاع میکنم...حتی لباس عروسی که دلم میخواست رو هم نزاشت بگیرم😔😔😔سرویس لوازم ارایش هم نزاشت برام بخرن فقط ی کرم و ی رژ و ی سایه خریدن برام😑😑😑😑😑😑

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
افرین به شما  والا من نمیدونم این خواهرشوهرا چشونه، یکی دیگه پولشو میده جلز و ولز مال ایناست&n ...

عقده ای بودن عزیزدلم،منه بدبخت خودم خواهر شوهرم زنداداشم میمیره برام هیچ مشکلیم باهم نداریم همشم میگم اگه زنداداشم نبود داداشم هیچی نداشت از بس زنداداشم زن زندگیه

خوشبحالت من خیلی ساده و بی زبون بودم الان که یکسال از عروسیم میگذره دارم یکم از خودم دفاع میکنم...حت ...

الان بعد سالها منم میگم چرا باید حرف نمیزدم.میزاشتم دخالت کنن تو کارای من

پایان شب سیاه سپیداست 
2706