2733
2734
عنوان

شما بودید خواهر شوهرتونو میبخشیدید ?

| مشاهده متن کامل بحث + 6037 بازدید | 211 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کادو کردم وامدن شب عید  یهو جا خوردم دیدم خواهرشوهرمم اومده  باورتون نمیشه کلا از با ...

یدفه شوهرم ناباورانه برگشت گفت خودش گوه میخوره منو میگفت 😐

بخدا من اصلا نگفتم تو گوه نخور 

خلاصه داداشمم دید اینجوریه سریه به شوهرم گفت خودت گوه میخوری حرف دهنتو بفهم وهرچی هیچی نمیگم 

بعد باباش پاشد ظرف سرکه هفت سین پرت کرد و یه داستانی شد 

خدا شاهده همه رو دختره کردااا

خواهش میکنم هرکسی امضارو دید برای سلامتی و آرامش و خونه دارشدنمون دعا کنه منم دعا میکنم واسه همتون😍😘 
این خواهر شوهرت ،شوهر نداره بزن تو دهنش 🤔

شوهرش از این توسری خورای بی غیرته

خواهش میکنم هرکسی امضارو دید برای سلامتی و آرامش و خونه دارشدنمون دعا کنه منم دعا میکنم واسه همتون😍😘 
2731
من بخاطره کارای خواهرشوهرام کلن رابطمو باهاش قطع کردن رسمن زندگی خراب کن بودن واینو ب شوهرم تونستمو ...

خب شوهرشما فهمیدست 

این ماحرا مال چند سال پیشه؟استارتر یه چیزی میگم ناراحت نشی این شوهر شوهر نمیشه برات 

واسه 4سال پیش

2738
عزیزم من مشکلتو کاملا درک میکنم ومیفهمم چون خواهرشوهرای منم خیلی مارن وشوهرمم ی ادم ساده وهمش با چرب ...

ممنون

آهان من فکر کردم مال همین پارساله ،بقیه داره پس ،بگو عزیزم،رفتی سر زندگی؟

اره الان دوتا بچه دارم 

گفتم که شاید تا شب بکشه شما صبور باشید لطفا چون به دوتابچه هم باید رسیدگی کنم 

تاحالا با خواهر شوهرت رودر رو صحبت کردی ببینی مشکلش چیه با تو؟

نه

اخه چی بگم

2706