2726

خونمون اجاره ایه. تا الان هر لکه لی که پسرم رو دیوار می انداخت رو با یه اسکاج و کمی مایع پاک میکردم. 

اینا لک خط چشم بود. روش کشیدم بدتر شد. بعدم یکم گچ دیوار ساییده شد. تو رو خدا راهکاااااااااارررررررر. 

دوست ندارم دیوارها خراب شه. میخ نزدم تا به حال روی دیوار. .و الان این لک ها

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
یه ذره پودر رخشا بریز رو اسکاچ آروم بکش روش میره.

جای فرو رفتگی رو گچ رو چکار کنم. من با مایع کشیدم. محو شد فقط

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ابر جادویی هم امتحان کن

گج رو نمی تونی کاری کنی ولی اگر ضایع هست بتونه اماده بگیر روش بزن

فروش ادویه خالص و خشکبار تازه و محصولات ارایشی بهداشتی گیاهی در کانال ایتا @advie_rangarang
بتونه اماده بخر از بازار. نیم کیلوییش 10 تومنه. بعد با یه کاردک بزن. بعد برجستگیش رو سمباده بزن صاف ...

ممنون. کاش درست شه