1345
1341

خونمون اجاره ایه. تا الان هر لکه لی که پسرم رو دیوار می انداخت رو با یه اسکاج و کمی مایع پاک میکردم. 

اینا لک خط چشم بود. روش کشیدم بدتر شد. بعدم یکم گچ دیوار ساییده شد. تو رو خدا راهکاااااااااارررررررر. 

دوست ندارم دیوارها خراب شه. میخ نزدم تا به حال روی دیوار. .و الان این لک ها

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟   و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
یه ذره پودر رخشا بریز رو اسکاچ آروم بکش روش میره.

جای فرو رفتگی رو گچ رو چکار کنم. من با مایع کشیدم. محو شد فقط

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟   و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

ابر جادویی هم امتحان کن

گج رو نمی تونی کاری کنی ولی اگر ضایع هست بتونه اماده بگیر روش بزن

مامانایی که قصد تهیه سیسمونی دارید یه سر به کانالم بزنید اونجا پر از دستبافتهای قشنگه که می تونید برای جذاب شدن سیسمونی دردونه هاتون سفارش بدید @nassimbaft فروش غیر حضوری محصولات اصل برنز حذف واسطه ها ارسال با پست و یا پیک در سراسر کشور ارتباط با ما [email protected]
1350

بتونه اماده بخر از بازار. نیم کیلوییش 10 تومنه. بعد با یه کاردک بزن. بعد برجستگیش رو سمباده بزن صاف میشه. 

طبیعت واقعی بشر شادی است. هر انسانی بدون استثنا و به طور آگاهانه یا نا آگاهانه به دنبال شادی است. ماهاریشی
بتونه اماده بخر از بازار. نیم کیلوییش 10 تومنه. بعد با یه کاردک بزن. بعد برجستگیش رو سمباده بزن صاف ...

ممنون. کاش درست شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40