2726
عنوان

شوهر احساسي بهتره يا...

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 20 پست
نه مرداديه جوشي و عصبي

اخه فروردینی ها در عین حال که دارن باعشق ومحبت باهات برخورد میکنن یه لحظه انگار فاز به فاز میشن عصبی میشن انگار نه انگار همون آدمه

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
اخه فروردینی ها در عین حال که دارن باعشق ومحبت باهات برخورد میکنن یه لحظه انگار فاز به فاز میشن عصبی ...

خواهر من فروردین اصلا احساسی نیست از عالم و آدم طلبکار همیشه حق به جانب  فقط باید حرف حرف خودش باشه

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه مرد احساساتی خوب نییییست

البته با احساس باشه... ولی نه احساساتی.

نامزد سابق منم احساساتی بود اصلا خوب نبود همونقدر که زیااااد ابراز احساسات میکرد و قربون صدقه هااا میرفت همونقدرم زود ناراحت میشد و از سرش نمیرفت تا چندروز....

ادمای احساساتی زود از چیزی خوشحال میشن زود به وجد میان و به هیجان میان.. اما درمقابل زودم ناراحت میشن...

احساسات هر ادمی چه زن چه مرد متعادل باشه خوبه.

اگه به اندازه ابراز احساسات میکنه و بقیه چیزاشم خوبه که دیگه خوبه دیگه... اونی بده که کلا سرده و ابراز نمیکنه یا بلد نیست ...

خوبه دیگه خواهر  فک میکنی مردای دیگه عصبانی نمیشن یکی از من پرسید شوهرت عصبانی هم میشه گفتم او ...

باحال گفتي عزيزم كلي خنديدم😂 

شوهر من تازه با من روي خوبشه اينه ها 

همه اونايي كه باهاش كار ميكنن همش ميگن بيچاره زنش 

انقد كه عصبيه 

2728

شوهر من خیلی احساساتیه اسفند ماهیه

دیگه زیادی ابراز احساسات میکنه و همین انتظارم از من داره

اما من بعضی وقتا اصلا حوصلم نمیگیره قرار نیست که روزی صدبار ته هرپیامی بهم بگیم دوستت دارم اگه نگم فک میکنه یه کاری کرده که من ازش ناراحتم همش دنبال دلیل میگرده منم یه جور دیگه خستم :/

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت