2703
2553
عنوان

شوهر احساسي بهتره يا...

185 بازدید | 20 پست

شوهري كه از نظر احساسي معموليه ولي از لحاظ مالي هر چي داره و نداره پاي تو ميريزه؟ 

من چند وقته خيلي رو اين مسئله زوم شدم شوهر من كلا مدلش خيلي احساساتي نيس خيلي قربون صدقه و محبت كلامي داره ولي بازم به نظر من كمه فكر نكنين لوسم من واقعا بيشتر از هر چيزي محبت كردن برام مهمه و اخلاق خوب 

ولي شوهرم ادمه عصبي ايه كلا با همه هم همينجوريه يني ممكنه از صبح كلي قربون صدقت بره ولي سر يه چيزي كه عصبيش كنه يهو قاطي كنه و فحش بده 

از طرفي وضع ماليه ما معموليه ولي هررچي كه به دست اورديم شوهرم به اسمم زده كلا از لحاظ مالي خيلي هوامو داره كه چيزايي كه دوست دارمو داشته باشم ولي اين اخلاق عصبي بودنشو نميتونه كنترل كنه هركاري بگم ميكنه جز اين كه اين اخلاقشو درست كنه (البته راضي شده مشاور بياد ساعت دو امروز وقت داريم) ولي خيلي تومخمه همش حسرت شوهراي احساسي اطرافيانمو ميخورم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ولي شوهرم ادمه عصبي ايه كلا با همه هم همينجوريه يني ممكنه از صبح كلي قربون صدقت بره ولي سر يه چيزي ك ...

مثل شوهر منه 😁 همش شر به پا میکنه سر این عدم کنترل خشمش حالا بهم قول داده اگه بازم عصبی شد و شر به پا کرد باهام بیاد مشاوره ولی فوق العاده احساسی هم هست فقط تا حالا چیزی به نامم نکرده😂😂😂 البته این که چیزی نداره بی تاثیر نیست

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔

شوهر من فوق العاده احساسیه

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2714

وسط دعوا هم قربون صدقه میره آدم عصبی میشه😠

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

خوبه دیگه خواهر 

فک میکنی مردای دیگه عصبانی نمیشن یکی از من پرسید شوهرت عصبانی هم میشه گفتم اونوقتا ک مثل

اژدها 

دهنش باز میشه  باید ببینیش😃

چون قیافه ارومی داره

هیچی هم بنامم نزده😁

احساسی هم خوبه

فرزندم،  نور چشمم،  عاشقتم. 

بازم شوهرت خوبه منم شوهرم همين طوريه قربون صدقه ايناهم نميره ولي با رفتار و شوخي و بوس اينا نشون ميده ولي اونم يه دفعه از يه چيزي ناراحت بشه قاطي ميكنه 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
مثل شوهر منه 😁 همش شر به پا میکنه سر این عدم کنترل خشمش حالا بهم قول داده اگه بازم عصبی شد و شر به ...

خيلي مرد احساسي خوبهههه 

واقعا ميگم كاش چيزاي ديگه نداشت ولي به شدت احساسي بود

2706