1373
1363
عنوان

شوهر احساسي بهتره يا...

148 بازدید | 20 پست

شوهري كه از نظر احساسي معموليه ولي از لحاظ مالي هر چي داره و نداره پاي تو ميريزه؟ 

من چند وقته خيلي رو اين مسئله زوم شدم شوهر من كلا مدلش خيلي احساساتي نيس خيلي قربون صدقه و محبت كلامي داره ولي بازم به نظر من كمه فكر نكنين لوسم من واقعا بيشتر از هر چيزي محبت كردن برام مهمه و اخلاق خوب 

ولي شوهرم ادمه عصبي ايه كلا با همه هم همينجوريه يني ممكنه از صبح كلي قربون صدقت بره ولي سر يه چيزي كه عصبيش كنه يهو قاطي كنه و فحش بده 

از طرفي وضع ماليه ما معموليه ولي هررچي كه به دست اورديم شوهرم به اسمم زده كلا از لحاظ مالي خيلي هوامو داره كه چيزايي كه دوست دارمو داشته باشم ولي اين اخلاق عصبي بودنشو نميتونه كنترل كنه هركاري بگم ميكنه جز اين كه اين اخلاقشو درست كنه (البته راضي شده مشاور بياد ساعت دو امروز وقت داريم) ولي خيلي تومخمه همش حسرت شوهراي احساسي اطرافيانمو ميخورم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379
ولي شوهرم ادمه عصبي ايه كلا با همه هم همينجوريه يني ممكنه از صبح كلي قربون صدقت بره ولي سر يه چيزي ك ...

مثل شوهر منه 😁 همش شر به پا میکنه سر این عدم کنترل خشمش حالا بهم قول داده اگه بازم عصبی شد و شر به پا کرد باهام بیاد مشاوره ولی فوق العاده احساسی هم هست فقط تا حالا چیزی به نامم نکرده😂😂😂 البته این که چیزی نداره بی تاثیر نیست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر گلم تو بهترین هدیه خدا به من و بابا هستی خدایا خیلی خیلی ازت ممنونیم 😘😘دامن همه منتظرا رو سبز کن و هیچ خونه ای رو سوت و کور نزار برای برآورده شدن این حاجت یه صلوات بفرستید

شوهر من فوق العاده احساسیه

آجی جونیا مامان خانوما به حق این ۲ماه عزیز یه صلوات مهمونم کنید بعد محرم صفر عروس شم☹😥😣😢🙈خیلی وقته عقدم🙁منم ساداتم دعاتون میکنم😢😢😢زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم   

وسط دعوا هم قربون صدقه میره آدم عصبی میشه😠

آجی جونیا مامان خانوما به حق این ۲ماه عزیز یه صلوات مهمونم کنید بعد محرم صفر عروس شم☹😥😣😢🙈خیلی وقته عقدم🙁منم ساداتم دعاتون میکنم😢😢😢زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم   

من شوهرم متوسطه از همه نظر ولی از لحاظ احساسی و بروز احساساتش خیلی خوبه خداروشکر

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  همسرم تنها امید زندگیمه تیکر عروسیمه به امیدخدا    
1376

خوبه دیگه خواهر 

فک میکنی مردای دیگه عصبانی نمیشن یکی از من پرسید شوهرت عصبانی هم میشه گفتم اونوقتا ک مثل

اژدها 

دهنش باز میشه  باید ببینیش😃

چون قیافه ارومی داره

هیچی هم بنامم نزده😁

احساسی هم خوبه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😉

بیا شوهر من مال تووو.حالا من میگم خونه رو به نامم کن میترسه انگار همش میپیچونه😒

بیشترین قدرت برای آسیب رساندن به ما در چنگ آن هایی است که دوستشان داریم(Those have most power to hurt us that we love francis Beaumont)
مثل شوهر منه 😁 همش شر به پا میکنه سر این عدم کنترل خشمش حالا بهم قول داده اگه بازم عصبی شد و شر به ...

خيلي مرد احساسي خوبهههه 

واقعا ميگم كاش چيزاي ديگه نداشت ولي به شدت احساسي بود

1226
نه مرداديه جوشي و عصبي

اخه فروردینی ها در عین حال که دارن باعشق ومحبت باهات برخورد میکنن یه لحظه انگار فاز به فاز میشن عصبی میشن انگار نه انگار همون آدمه

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
اخه فروردینی ها در عین حال که دارن باعشق ومحبت باهات برخورد میکنن یه لحظه انگار فاز به فاز میشن عصبی ...

خواهر من فروردین اصلا احساسی نیست از عالم و آدم طلبکار همیشه حق به جانب  فقط باید حرف حرف خودش باشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر گلم تو بهترین هدیه خدا به من و بابا هستی خدایا خیلی خیلی ازت ممنونیم 😘😘دامن همه منتظرا رو سبز کن و هیچ خونه ای رو سوت و کور نزار برای برآورده شدن این حاجت یه صلوات بفرستید

نه مرد احساساتی خوب نییییست

البته با احساس باشه... ولی نه احساساتی.

نامزد سابق منم احساساتی بود اصلا خوب نبود همونقدر که زیااااد ابراز احساسات میکرد و قربون صدقه هااا میرفت همونقدرم زود ناراحت میشد و از سرش نمیرفت تا چندروز....

ادمای احساساتی زود از چیزی خوشحال میشن زود به وجد میان و به هیجان میان.. اما درمقابل زودم ناراحت میشن...

احساسات هر ادمی چه زن چه مرد متعادل باشه خوبه.

اگه به اندازه ابراز احساسات میکنه و بقیه چیزاشم خوبه که دیگه خوبه دیگه... اونی بده که کلا سرده و ابراز نمیکنه یا بلد نیست ...

خوبه دیگه خواهر  فک میکنی مردای دیگه عصبانی نمیشن یکی از من پرسید شوهرت عصبانی هم میشه گفتم او ...

باحال گفتي عزيزم كلي خنديدم😂 

شوهر من تازه با من روي خوبشه اينه ها 

همه اونايي كه باهاش كار ميكنن همش ميگن بيچاره زنش 

انقد كه عصبيه 

شوهر من خیلی احساساتیه اسفند ماهیه

دیگه زیادی ابراز احساسات میکنه و همین انتظارم از من داره

اما من بعضی وقتا اصلا حوصلم نمیگیره قرار نیست که روزی صدبار ته هرپیامی بهم بگیم دوستت دارم اگه نگم فک میکنه یه کاری کرده که من ازش ناراحتم همش دنبال دلیل میگرده منم یه جور دیگه خستم :/

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
1339