2703
2553
عنوان

خانم هاي با تجربه به نظرتون تاريخ زايمان من كيه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 21 پست
به نظرت از كي ميتونه سز كنه دوست دارم قبل از تاسوعا عاشورا باشه 

از هفته ی ۳۸ به بعد میشه سزارین کرد. ولی خب هر چی بیشتر بچه برسه به نفع بچه ست. همون بیستم ماه بعد که گفته زمان خوبیه.

یاد یه دوستی افتادم که چون نمیخواست روز تاسوعا سزارین بشه، صبر کرد، فرداش دردش گرفت، بچه ظهر عاشورا به دنیا اومد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از هفته ی ۳۸ به بعد میشه سزارین کرد. ولی خب هر چی بیشتر بچه برسه به نفع بچه ست. همون بیستم ماه بعد ک ...

منم از همين ميترسم والا خيلي ريسكه تو اون تعطيلات دو سه روزه اونم منكه اين همه خودمو كشتم سزارين بشم 

دخترم تمام زندگی من
2720
منم از همين ميترسم والا خيلي ريسكه تو اون تعطيلات دو سه روزه اونم منكه اين همه خودمو كشتم سزارين بشم ...

چیزی نمیشه نگران نباش بسپر به خدا. احتمالا اینکه قبل از بیستم دردت بگیره کمه. حیفه بچه یکم ریه ش بیشتر برسه بهتره.

منم از همين ميترسم والا خيلي ريسكه تو اون تعطيلات دو سه روزه اونم منكه اين همه خودمو كشتم سزارين بشم ...

تو رو خدا چه جوری قبول کردن سزارین کنی؟

تو شهر ما هیشکی قبول نمیکنه سزارین انتخابی...

مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...