1373
1341

من رفتم تو ماهه نه طبق اخرين سونو كه ماهه هفت رفتم الان دارم ٣٦ هفته رو پر ميكنم . سزاريني هم هستم اما دكتر گفته ٢٠ ماهه ديگه عملم ميكنه به نظرتون خيلب دير نيست هر چي هم ميگم سونو نميكنه ميگه لازم نيست به نظرتون ممكنه دردم بگيره؟ علائم زايمان چيه از دكتر پرسيدم ميگه خودت ميفهمي درد زايمانه😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من هفته چهل سزارین شدم 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1379
من هفته چهل سزارین شدم 

عه چه خوب من فکرمیکردم اکثرا۳۸هفته سزارین میشن

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
اولین روز آخرینن پریودتون کی بوده؟ سونوی الان ارزشی توی تعیین سن حاملگی نداره. تاریخ اولین سونو و ا ...

آخرين پريود ١٨ آذر بوده سونو ان تي هم زده ٢٨ شهريور اما اخرين بار اندازه جنين يه هفته زودتر بود ولي بازم همون ٢٨ شهريورى دكتر در نظر گرفته 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1376
آخرين پريود ١٨ آذر بوده سونو ان تي هم زده ٢٨ شهريور اما اخرين بار اندازه جنين يه هفته زودتر بود ولي ...

با پریود که حساب کنیم، تاریخ زایمان میشه ۲۵ شهریور. که تقریبا با سونوی اوایلتون یکیه.

درسته، باید با همون سونوی اوایل حساب کنین. اواخر ارزش نداره.

با پریود که حساب کنیم، تاریخ زایمان میشه ۲۵ شهریور. که تقریبا با سونوی اوایلتون یکیه. درسته، باید ب ...

به نظرت از كي ميتونه سز كنه دوست دارم قبل از تاسوعا عاشورا باشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
به نظرت از كي ميتونه سز كنه دوست دارم قبل از تاسوعا عاشورا باشه 

از هفته ی ۳۸ به بعد میشه سزارین کرد. ولی خب هر چی بیشتر بچه برسه به نفع بچه ست. همون بیستم ماه بعد که گفته زمان خوبیه.

یاد یه دوستی افتادم که چون نمیخواست روز تاسوعا سزارین بشه، صبر کرد، فرداش دردش گرفت، بچه ظهر عاشورا به دنیا اومد  

از هفته ی ۳۸ به بعد میشه سزارین کرد. ولی خب هر چی بیشتر بچه برسه به نفع بچه ست. همون بیستم ماه بعد ک ...

منم از همين ميترسم والا خيلي ريسكه تو اون تعطيلات دو سه روزه اونم منكه اين همه خودمو كشتم سزارين بشم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم از همين ميترسم والا خيلي ريسكه تو اون تعطيلات دو سه روزه اونم منكه اين همه خودمو كشتم سزارين بشم ...

چیزی نمیشه نگران نباش بسپر به خدا. احتمالا اینکه قبل از بیستم دردت بگیره کمه. حیفه بچه یکم ریه ش بیشتر برسه بهتره.

1364