2733
2734
عنوان

واسه خواستگاری معمولا چیکار میکنن خانواده دختر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آشنایی

لباست تر و تمیز باشه و بسته به مدل خانوادتون لباس بپوش من یادمه تونیک شلوار پوشیده بودم با شال

چایی هم نبردم روز اشنایی

شیرینیشونم باز نکردیم😀😀

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
خب مال روستانیستین که عقب افتاده باشن.یه لباس خوشکل بپوش عطربزن.اگه اولین باره میان که بلاخره بایدبگ ...

ی جوریی میگن انگار تمام عقب افتاده های جهان و تو روستاها جمع کردن 😐

من روستا نمیشینم ولی حرفتون زشته جای دیگ نگید

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
2738
ی جوریی میگن انگار تمام عقب افتاده های جهان و تو روستاها جمع کردن 😐 من روستا نمیشینم ولی حرفتون زش ...

نه منظوری نداشتم اخه توروستاهاخیلی سنتی رفتارمیکنن گناه دارن بیچاره ها.من خودم تقریباروستامیگم که تاقباله برون من دامادراندیدم خب اینجوری خیلی بده

صلوات.
اصلا ندیدم . حرف هم نزدیم . کاملا سنتی

پس اتاقتو مرتب کن، 

قرار هم نیست سریع جواب بدی

۵،۶ ماه درارتباط باشین، بیرون از خونه با هم حرف بزنید

که بتونید بشناسیدش

یه سری خصوصیات هست باید خودتون بفهمید داره یا نه

مثلا کسی نمیاد بگه من خسیسم، باید چندبار بیرون برید باهاش بفهمید هست یا نه

یا کسی نمیگه من بد دلم، باهاش برید بیرون، یبار ساده برید، یبار تیپ بزنید و یه ذره بی حجاب تر از حالت عادی تون، ببینید حساسه به این چیزا یا نه، گیر میده یا نه.

زود هم وابسته نشید...

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚
پس اتاقتو مرتب کن،  قرار هم نیست سریع جواب بدی ۵،۶ ماه درارتباط باشین، بیرون از خونه با هم حر ...

چیزای خوبی گفتی. البته نمیدونم رسم دارن دختر و پسر دوران اشنایی داشته باشن یا نه. ما که داریم اونا ترکن نمیدونم

من امیدی تازه میخواهم
نمیشه از اول بعد سلام اینا بشینم؟ وسایل پذیرای هم قشنگ رو میز اماده کنیم بعد برادرم پذیرایی کنه؟

فرق نداره از اول بشین

اره خوبه وسایلو اماده بزارین 

یکی غیر از خودت پذیرایی کنه

2706