2410
2553
عنوان

واسه خواستگاری معمولا چیکار میکنن خانواده دختر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 69 پست
واقعا برم تو اتاق بشینم؟ قدیمیا اینطوری بودن نه الان

برا ما ک اینطورعه به اداب و رسوم خونوادتون بستگی دارع . هر طور ک مایلید گلم

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

تا زمانی که مورد سخن شما نیستید بهتره سکوت کنید و بیشتر شنونده باشید

من اصلا چایی نبردم

قبلش حرفام رو به بابام زده بودم و اونشب بیشتر به اینکه هرچی بابام بگه بسنده کردم و البته بابام هم حرفای من رو میزد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالته؟  اولین باره؟  شومیز و شلوار با شال یا روسری اولش ک تازه دارن میان واستا سلام ...

نمیشه از اول بعد سلام اینا بشینم؟ وسایل پذیرای هم قشنگ رو میز اماده کنیم بعد برادرم پذیرایی کنه؟

من امیدی تازه میخواهم
2720

سکوت کنید بهتره

یا اگه صحبت میکنید، کم

ببشتر بزرگترا صبحت میکنن

شما میتونید تو اتاق با اقا داماد صحبت کنید

البته من خوشم نمیاد اینطوری، سنتی

میگم دختر و پسر باید قبل خواستگاری همو دیده باشن و حرفاشونو زده باشن، خواستگاری برای آشنایی خلنواده ها با هم و صحبت راجع ب مهریه و مراسم و خونه و جهزیه باشه

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚
استرس نداشته باش مطمئن باش خانواده و مخصوصا خود داماد استرس‌شون بیشتره شما که خونه خودت هستی 

دقیقا همینه

یادم میاد من هم استرس داشتم نامزدم بهم گفت استرس رو من باید داشته باشم که انتخابم رو کردم خونواده اومدن خواستگاری و ممکنه جواب منفی بشنویم

برای خواستگاری نهایی میان یا فقط اشنایی؟

اگه فقط اشتاییه چایی نبر 

من برای خواستگاری نهایی فقط چایی بردم اونم مامانم ریخته بود

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
سکوت کنید بهتره یا اگه صحبت میکنید، کم ببشتر بزرگترا صبحت میکنن شما میتونید تو اتاق با اقا داماد ...

شبیه فیلما😂 یعنی اتاق رو هم مرتب کنم امکان داره بفرستن برای صحبت؟ وای چی بگم آخه

من امیدی تازه میخواهم
2714
2706