1345
1341

تغییرات بدنه 

وقتی اقدام میکنی بدن واکنش نشون میده

همین

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

سلام من پلیکیستیکم

با قرص پریود میشم

هرسری دوروز یا سه روز جلو مینداختم

این‌ماه سومین‌ماهم بود که با لتروزول اقدام‌کردم

حالا این ناه ۴ روزه عقب انداختم🤔هنگم

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤
1350
میگن ماه بعد باردار مبشی

ینی بدن داره آلارم میده ک اگه ماه بعد اقدام کنی باردار میشی؟

فکر نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
سلام من پلیکیستیکم با قرص پریود میشم هرسری دوروز یا سه روز جلو مینداختم این‌ماه سومین‌ماهم بود که ...

من هیچ قرصی مصرف نمیکنم،این ماهم اقدام داشتم روز43 پری هستم ولی هنوز نشدم.

غصه نخور.زندگی فقط صد سال اولش سخته  
من هیچ قرصی مصرف نمیکنم،این ماهم اقدام داشتم روز43 پری هستم ولی هنوز نشدم.

حامله ای؟

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤                                                   💚خدایا شکرت❤

بدنت داره اماده میشه 

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میرسد روزی که بی هم میشویم یک به یک از جمع هم کم میشویم میرسد روزی که ما در خاطرات موجب خندیدن و غم میشویم 😌😌😌
ینی بدن داره آلارم میده ک اگه ماه بعد اقدام کنی باردار میشی؟ فکر نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه

دقیقا برا من یکسال همینجور بود هرماه بعد ۱سال شد 

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میرسد روزی که بی هم میشویم یک به یک از جمع هم کم میشویم میرسد روزی که ما در خاطرات موجب خندیدن و غم میشویم 😌😌😌