2733
2734
عنوان

درموندم

54 بازدید | 6 پست

بچه ها من از بس اخساس درموندگی میکنم و از بس خدا من رها کرده

صبح دلم میخواست خودمو بکشم،به خدا زاست میگم اما جراتشو نداشتم و ندارم.

قران گرفتم دستم عاجزانه از خدا خواستم سکته کنم اما هیچی نشد.شاید خدایی در این حوالی نیست

برای سلامتی من یه صلوات میفرستی🙏🏻🙏🏻🙏🏻

این چه حرفیه میزنی عزیزم ،این جورلحظه هابرای همه هست همه هم تجربه کردن من اگه خدا ب حرفم گوش میداد۱۵ سال پیش بایدمیمردم والان زندگی الانمو نداشتم ،قصد نصیحت ندارم امامطمعنم ک خدا هست باهمه ی وجودم حسش کردم ،مشکلت چیه ک خواستی خودکشی کنی

عشقم پسریم 😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
این چه حرفیه میزنی عزیزم ،این جورلحظه هابرای همه هست همه هم تجربه کردن من اگه خدا ب حرفم گوش میداد۱۵ ...

خوش یه حالت حسش کردی

من خیلی درموندم

برای سلامتی من یه صلوات میفرستی🙏🏻🙏🏻🙏🏻
خوش یه حالت حسش کردی من خیلی درموندم

ببین عزیزم قصدم نصیحت نیست اما اگه بخوای بخدا میتونی حسش کنی میدونم الان درموندگی وحس بد انقد پرت کرده ک هیچ چیز دیگه ای رونمیبینی آدما بعضی وقتا ب جایی میرسن ک حالشون ازاین حرفابهم میخوره ازهمه چی بیزارمیشن ،اما همونجور ک قرآن دست گرفتی وخواستی سکته کنی باهمون دل پربخواه ک آرومت کنه ،بعضی دعاها خیلی زود برآورده میشن منم برای اینکه آروم شی صلوات میفرستم آیت الکرسی هم برات میخونم 

عشقم پسریم 😍😍😍