2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم.شما مشخصه که مادر خوبی هستی.از همین جا هم میتونم کاملا حستون رو درک کنم.ماها جای شما نیستیم ...

نه عزیزم من خیلی کوتاهی در حق بچم کردم الان چرا باید بی کس تنها باشه الان چه حالی داره همش ۴ سالشه تختای کنارش همه مادرشون کنارشونه بچه من بی مادره خدا منو بکشه تا واقعا بی مادر بشی 

2728
از اول تاپیکت همینجوری اشک ریختم و برای شادی دلت صلوات فرستادم خدا خودش مراقب مهدی هست نگران نباش می ...

فدای اشکات بشم من عاقبت به خیر بشی انشالله

وای رفتم تاپیکتو خوندم واقعا بعضیا چشونه عجبا 😵😳😳😳😵😵

خیلی به عالیس وفادارن    

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
نه عزیزم من خیلی کوتاهی در حق بچم کردم الان چرا باید بی کس تنها باشه الان چه حالی داره همش ۴ سالشه ت ...

خدا نکنه عزیزم.درکتون میکنم.پسر منم دقیقا همسن شماست.دو ماهه پیش یه بیهوشیه سه ساعت و نیمه داشت واسه درست کردن دندونهاش.من که پشت در اتاق عمل داشتم میمردم.وبعدش هم که به هوش اومد دیدم که چقدر به من نیاز داشت.اگر میتونید پاشید برید دم بیمارستان.بچتون رو بدید به شوهرتون و خودتون حتی یه ساعت هم شده برین پیشش.تا چند روز باید بیمارستان باشه؟

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

به نیت پسرت امروز دعای مشلول می خونم.خدا همه مریضا مخصوصا پسرت مهدیو شفا بده 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

[QUOTE=101001759]خدا نکنه عزیزم.درکتون میکنم.پسر منم دقیقا همسن شماست.دو ماهه پیش یه بیهوشیه سه ساعت و نیمه داشت واسه ...[/QUOTEبنده خدا بچش بیمارستان تهرانه بچش خودشم شهرستانه ۸ ساعت فاصله ست

[QUOTE=101001759]خدا نکنه عزیزم.درکتون میکنم.پسر منم دقیقا همسن شماست.دو ماهه پیش یه بیهوشیه سه ساعت و نیمه داشت واسه ...[/QUOTمن شهرستانم یه روز نگه اش میدارن ۲ ماه قبلم یه عمل دیگه داشت بازم تک و تنها رفت من زایمانم بود الهی بمیرم خیلی سختی کشیده بچم دعا کنید دیگه رنگ بیمارستان نبینه به حق پنج تن انشالله  

[QUOTE=101001759]خدا نکنه عزیزم.درکتون میکنم.پسر منم دقیقا همسن شماست.دو ماهه پیش یه بیهوشیه سه ساعت ...

انشالا دیگه هیچوقت نیاز به عمل و نیاز به بیمارستان پیدا نکنه طفل معصوم

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
2706