2703
2553

یه ماشین بگیر برو بهش بگو الان راه میفتم 

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رام دوره چطور برم نوزاد دارم خدایا خیلی درماندم 

چن ساعت راه هست مگه  ؟خودت کجا زندگی میکنی؟

پسرت تو رو ببینه آروم میشه 

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘
2720

گرسنشه همش گریه میکنه میگه بریم خونه باباشم عین خیالش نیست همش داره با پرستارا بگو بخند میکنه اشغال زن باز به خدا دارم جون میدم اینجا بچه های دیگه مادراشون کنارشونن بشم بی کس تنها رو تخته

2714
شوهرم آدم خوبی نیست دلم خونه خواهر بچم کم وزنه شیرم خیلی کنه نمیتونم بدوشم که بزارمش پیش کسی شیر خشک ...

نه عزیزم.شما مشخصه که مادر خوبی هستی.از همین جا هم میتونم کاملا حستون رو درک کنم.ماها جای شما نیستیم.یه بچه دو ماهه صد در صد به شیر مادرش وابسته اس.وقتی کسی رو نداشتید پیشش بگذارید چه جور باید میرفتید پیش پسرتون؟

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
خانومی عمل پسرت تموم شد چطوره الان حالش؟

اره عزیزم خدا رو شکر حالش خوبه  خیلی گریه میکنه گرسنشه تنهاس شوهرم همش رنگش میزنم بیرون آتاقه خدا لعنت کنه مرد بد تلفن داد باهاش حرف بزنم همش گریه میکرد بریم خونه 😢😢

پستشو گذاشتم تو تایپیکم که پربازدیدش کنید بجای هلوشو بدم... فقط بیا ببین مردممون چقدر بهشون برخورده ...

وای رفتم تاپیکتو خوندم واقعا بعضیا چشونه عجبا 😵😳😳😳😵😵

کاش توی آینه چشمام قد و بالاتو می دیدی 💕
2706